Wątek: W co ulokowac 100 tys?

• Myślę, ze opcji jest dużo :) Forex, Mieszkania albo platforma inwestycyjna np www.proste-inwestycje.pl

Sandra1913   (15 października o 16:53)  
    Oceń komentarz:
    0%
  • A może zainwestować w dom na wynajem? Dom w Krakowie, wynajmowane pokoje (nie cały dom). Roczna stopa zwrotu to ok. 8%. Co myślicie?

Jurek10   (22 sierpnia o 10:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jeśli masz 100 tysięcy to 80 włóż na lokaty, a 20 w bardziej płynny temat, ale zakładając, że znasz dany rynek, rozumiesz, jak on działa. To nie jest zabawa. Pracuję na systemie XTB już dosyć długo, widzę, jakie daje on efekty, jakie przynosi zmiany, co gwarantuje. Najpierw demo, a jakie instrumenty? U mnie to surowce i giełda, ale to powinno zależeć po prostu od waszej wiedzy.

~bajkon (4 lipca o 10:33)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dobierz trochę pieniędzy z banku i zainwestuj w nieruchomość pod wynajem. Fajna ofertę dla inwestorów ma Wisełka Apartamenty i Spa, gdzie zwracają Ci 7% wpłaty, a po roku wzrasta to do 8%.

~PatrysjaMuradyan (30 maja o 13:18)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Na inwestycję dobrym pomysłem może być nieruchomość, albo grupowa inwestycja w nieruchomość. Rynek nieruchomości jest rynkiem stabilnym. Na pewno jest to bardziej opłacalna inwestycja niż lokaty bankowe, bo większy procent. Aczkolwiek trzeba obserwować terminy kiedy można wejść w taką inwestycję i wybrać firmę, która ma doświadczenie. np. Mzuri obecnie ma nabór do inwestycji, polecam poczytać na ich stronie i poczytać o grupowym inwestowaniu.

~miro1 (29 maja o 21:24)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja również polecam Europpa, w tym momencie są Inwestycje z gwarancją spłaty. Dodatkowo dla inwestorów wpłacających powyżej 20 tyś,. otrzymujesz dodatkowo 2% zysku.

KonradGPW   (20 kwietnia o 18:13)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A jest ktoś kto już zainwestował? Z tym trzeba uważać. Giełda nie bardzo mi się uśmiecha, moi znajomi przegrali w końcu, inwestycje w dzieła sztuki? - bez gwarancji. Nawet na Europpa.eu też nie ma wszystkich inwestycji z gwarancją. To gdzie będzie przynajmniej 15% z zabezpieczeniem solidnym? Jakieś opcje? Bo takie bez zabezpieczenia to wiecie...

~Karolu (25 marca o 18:09)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Bowim S.A to dystrybutor stali, który ma bardzo bezpieczną pozycję. Może tam. Z resztą warto poczytać o nich ;)

Marek777   (22 marca o 08:54)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • XTB to przecież duże ryzyko utraty, lepiej bez ryzyka z zabezpieczeniem hipotecznym i jest z głowy! Inwestycje w pożyczki społecznościowe ale tylko z zabezpieczeniem jak Europpa, nie wiem kto jeszcze daje zabezpieczenie hipoteczne, ale żeby zarobić ok 20%?

~Piotrek (12 marca o 01:24)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Pewnie, że najlepiej działać przez XTB - duży potencjał, spore możliwości, różne tematy inwestycyjne, ale to wszystko w zależności od tego, w czym macie doświadczenie, jakie macie pojęcie. Generalnie żeby wyciągnąć z tego godziwe pieniądze potrzebny jest czas - wszystko wymaga odpowiedniego planu.

~pempe (1 marca o 10:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jest fajna platforma: europpa.eu . Mają gwarancję spłaty. Można zarobić ponad 20%. Jak do tej pory jest ok, To są inwestycje zabezpieczone nieruchomością więc wygląda to bezpiecznie. Kontakt ok, Myślę że to przyszłość inwestowania, nie banki. Jeżeli jest zabezpieczone nieruchomością to chyba nie ma ryzyka.

~Piotr (4 lutego o 02:28)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja zainwestowalem w szwajcarskim biurze online brokerskim i jestem bardzo zadowolony,bardzo male komisje a Brexit gra mi w karty

~Michal (1 lutego o 12:10)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Może nie cały kapitał, ale część warto zainwestować w płynne tematy. Mam na myśli XTB i np. giełdę, surowce czy waluty. Początek oczywiście bazując na koncie testowym. Depozyt dopiero po pewnym czasie i osiągnięciu racjonalnego wyniku. Potencjał oczywiście jest duży - znając ten rynek.

~korbe (12 września 2018 o 16:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Może standardowo - w nieruchomości. Szczególnie te z rynku wtórnego. Cena może bardziej przystępna, a w perspektywie mogą generować bierny dochód. Warto przyjrzeć się nieruchomościom wyprzedawanym przez gminy.

~Ant123 (6 sierpnia 2018 o 09:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, posiadam program w który można zainwestować i zyskać 20% w skali 4 miesięcy. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu poprzez e-mail mateusz.bialas@icloud.com

mateuszbialas   (24 lipca 2018 o 19:09)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • wydymali polaków na prywatyzacji, potem zatrudnianiu, zarobkach, kredytach, lichwiarskich firmach pożyczkowych, inwestycjach w akcje, fundusze, poliso-lokaty teraz zastanawiają się jak sprowadzić 3 miliony młodych, którzy wyjechali bo chcą ich dalej dymać - chichot !!!

~abc (17 lipca 2018 o 18:56)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • 60% z zabezpieczeniem na www.fundico.eu

marians   (10 lipca 2018 o 19:43)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • ja polecam www.fundico.eu

marians   (10 lipca 2018 o 19:42)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Life Settlements - polecam , nowy sposób inwestowania. Informacje na www.binfo.pl

binfo   (15 maja 2018 o 17:03)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja bym nie porównywał Amber Gold do platform inwestycyjnych bo nijak ma się to tego. Amer Gold to były inwestycje w złoto więc z firmą Fast Invest niewiele ma to wspólnego. Dosyć fajna elastyczna platforma, która daje szanse zarobku.

sam_sobie   (14 lutego 2018 o 11:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam serdecznie. Mam do zaoferowania inwestycję o charakterze obligacji korporacyjnych ze stałą stopą zwrotu na poziomie 10%-13% w skali roku. Inwestycja może trwać od 10 do 13 miesięcy, w zależności od zaangażowanego w nią kapitału. Minimalną kwotą jest 20 tysięcy złotych. Odsetki wypłacane co miesiąc, zwrot kapitału- na koniec okresu inwestycji. Zapraszam do kontaktu.

violson96   (28 stycznia 2018 o 16:03)  
    Oceń komentarz:
    0%
  • Proponuję otwarcie punktu Floatingowego. Więcej na stronie www.floatrest.pl

Float   (30 listopada 2017 o 13:48)  
    Oceń komentarz:
    0%
  • jak masz czas i pieniądze to polecam diamenty, mniej stresu, grunt to odczekać swoje i poczekać na lepszą cenę

Karol.D.   (17 listopada 2017 o 15:24)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Również polecam Fast Invest i ogólnie tego typu platformy inwestycyjne.

~Krzyś (9 października 2017 o 11:56)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Osobiście polecam platformy w których można inwestować w kredyty. Jest tego całkiem sporo na rynku, ale ja wybrałem Fast Invest. Platforma jest bardzo intuicyjna i w języku polskim. Oprocoentowanie w prównaniu do lokat też bardzo dobre.

~Szyman4 (4 października 2017 o 09:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jeżeli szukacie bezpecznych inwestycji zapraszam. Obl Getback, Hussar i BOP na 7-8% w skali roku

freeman67   (27 września 2017 o 15:58)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Najlepiej jest inwestować bezpiecznie. Ale banki nie dają prawie nic, giełda to hazard. Najlepiej zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

piotr123   (24 września 2017 o 18:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jeśli jesteś ciekaw/ciekawa co to kryptowaluty, na czym to polega to pisz śmiało, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać. Jeśli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się czy było warto. Pozdrawiam

Marta Kubicka   (5 września 2017 o 15:47)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dobra lokata, albo zacznij się interesować jakaś inwestycja

Trendy   (1 sierpnia 2017 o 17:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Co myślicie o inwestycjach w systemy CRM w modelu SAAS? Chodzi mi przykładowo o zrobienie konkurencji dla kamflex.pl z pewnymi modyfikacjami oczywiście.

marcinaffelski   (12 lipca 2017 o 14:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, Jeśli szukasz możliwości inwestycji alternatywnych, napisz na maila adrian.zielinski@realfinance.pl Firma doradza od ponad 12 lat więc jest bardzo sprawdzona.

~Doradca (4 lipca 2017 o 12:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dołaczam do dyskusji jak moge. Chce zainwestować i opinie o Fast Invest brzmią naprawdę zachęcająco. Jak myślicie, czy żółtodziub co jeszcze nigdzie na żadnych platformach nie inwestowal sobie poradzi? Czy to jest jakies skomlikowane? I od jakiej kwoty musiałbym zacząć ?

~OlO (10 czerwca 2017 o 14:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • chieslaw3 - czy w dalszym ciągu szukasz możliwości zainwestowania?

Dawid J.   (4 czerwca 2017 o 22:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, zachęcam do inwestowania pieniędzy online w program dzięki któremu możliwe jest osiągniecie niezależności finansowej, przy niedużych sumach nawet 60 % w skali miesiąca. Możliwość wypłacania pieniędzy codziennie. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie maila, wprowadzę Cię w program i dokładnie pokieruje. E-mail: aleksanderw255@gmail.com

aleksq   (15 marca 2017 o 15:00)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wygląda bardzo obiecująco. Przez pierwsze dwa miesiące testowałem na małej kwocie i teraz wpłaciłem już więcej.

~Michał (28 lutego 2017 o 14:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • ja inwestuję w branżę reklamową, znalazłem ciekawy program który daje około 10% miesięcznie. Chętnie udzielę więcej informacji przez maila: daniel.wadolkowski@gmail.com

~danielw (17 lutego 2017 o 19:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, ja równiez dołączam, i nadal jestem ciekawy w czym ulokowac te 100tys?

Karmello   (2 lutego 2017 o 19:33)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, dołączam się do forum, ostatnio widziałam ich reklamę i przyznam, że całkiem atrakcyjną mają ofertę.

Teka1980   (18 stycznia 2017 o 09:40)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • witam, korzystam z ich usług od blisko pół roku. inwestuje tylko na platformach - ta działa bez zarzutu.

Robert01972   (22 grudnia 2016 o 11:47)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A najbardziej mi się podoba 100% gwarancja i zarobek 15%, to jest bardzo kusząca oferta.

Buka01   (21 grudnia 2016 o 14:27)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Fajnie, że Inwestorzy coś piszą, że dzielą się swoimi opiniami jak można zarobić. Ja również się zastanawiam ile na początek spróbować zainwestować na Platformie Fast, bo ta Platforma bardzo mi się podoba.

Buka01   (21 grudnia 2016 o 14:25)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja również dołączam się do forum. Inwestować trzeba bo inaczej to nie dorobimy się za dużo kasy w tym kraju, ale każdy powinien samodzielnie wybrać sobie gdzie mu najlepiej. Moim zdaniem dobry jest Fast Invest i kokos. Zależy czego kto szuka.

Guvernator   (16 grudnia 2016 o 09:59)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam wszystkich Inwestorów. Ja też inwestuje na platformie Fast i jak na razie jest wszystko dobrze.

Tasior   (15 grudnia 2016 o 12:22)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, posiadam skuteczną strategię handlową z potwierdzonymi wynikami z kilku lat. Oferuje możliwość kopiowania sygnałów ode mnie bezpośrednio na Twoj rachunek handlowy. Zysk około 100% rocznie. Wymagania rachunek u brokera hotforex pod moim IB z wpłatą minimum 10tyś zł.

~KarolOrynczak (28 listopada 2016 o 12:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jeżeli jest pan/pani zainteresowany/a inwestycjami z gwarantowaną kilku dziesięcioprocentową stopą zwrotu proszę o kontakt przez maila doradca.inwestycyjny12@gmail.com Pozdrawiam

Lukasz1   (27 listopada 2016 o 21:43)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • nie da sie dodać linka :) fx1000 MSA w google

~Mirosław (22 listopada 2016 o 14:07)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • polecam te modele, ja wybrałem model progresywny, mam 75% gwarancji kapitału, a estymowany zysk w skali roku to minimum 25%, 24 miesiące ponad 50% zysku. Może nie jakieś wygórowane liczby ale realne. Środki wpłaciłem na swoje konto, mam do nich stały dostep i wgląd w inwestycję, w każdej chwili mogę wypłacić czy dopłacić. polecam

~Mirosław (22 listopada 2016 o 14:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja też jestem u nich inwestorem, pasuje mi inwestowanie na ich platformie

Nopet01   (18 listopada 2016 o 12:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja dołączam się do tego forum, ja też inwestuje na platformie fast invest, dla mnie najlepsza platforma, nie musze czekać, aż nazbiera się określona liczba inwestorów, inwestuje i zarabiam od pierwszego dnia, nie ma jakieś karencji, czekania, aż inwestycja ruszy. dla mnie super platforma.

Zafaro   (15 listopada 2016 o 09:37)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja inwestuje na platformach itp. serwisach już pare ładnych lat, tą platformę dopiero poznaję i dużo jeszcze nie wypowiem się, ale mam u nich zainwestowane trochę, jak wszystko będzie dobrze działać to nieźle u nich zarobię. Wszystko działa elegancko

Begocelik   (14 listopada 2016 o 09:34)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja polecam inwestowanie na faście, dobrze wszystko u nich działa

Kriss01   (13 listopada 2016 o 22:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jak już inwestować to z najlepszymi. Ja proponuje fundusze inwestycyjne (z dywersyfikacją kapitału) nad którymi piecze ma doradca etatowy banku światowego. Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu pracoholik24h@gmail.com, Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferuje również pomoc i doradztwo przy doborze portfela inwestycyjnego.

~Angelika (10 listopada 2016 o 11:58)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Kurcze znów się nie dodało, czy ktoś wie o co tu chodzi...?

Kamil1975   (3 listopada 2016 o 12:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mi pasuje inwestowanie na fast Invest, jasne zasady i przejrzystość

Gimaci   (27 października 2016 o 11:36)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Najlepiej na ofprofit.com Dobry zyski i bezpieczeństwo.

ofprofit   (26 października 2016 o 10:06)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Tak jak wcześniej pisałem, ja inwestuje na ich platformie i nadal mogę powiedzieć, ze wszystko działa u nich bardzo sprawnie, jestem zadowolony.

Tajomen   (21 października 2016 o 15:56)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Zgadzam się z Tobą Paweł przy inwestycjach w euro jest się stratnym na przewalutowaniu.

Kriss01   (4 października 2016 o 22:36)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dekogeterze- ja zainwestowałem u nich w euro bardziej z ciekawości jak to działa. Wszystko jest ok, ale jednak pozostanę przy złotówkach, bo mi tak wygodniej. Myślę, że inwestycje w euro jest dla tych, którzy posiadają rachunek w euro i potem robią zakupy na eBay czy Amazon. Dla mnie nie opłaca się dokonywać przewalutowania, bo nie potrzebuję euro, a wiadomo przy wymianę walut w obie strony, niestety lecz traci się.

Paweł   (4 października 2016 o 20:28)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Widzę, że nikt nie chce podzielić się informacją czy i jak inwestuje się platformie w EUR, więc ja powiem, bo ostatnio zrobiłem sobie przewalutowanie i zainwestowałem. Wszystko działa ogólnie tak samo jak przy inwestycjach złotówkowych. Tak samo jest umowa do inwestycji, a jeśli chodzi o kurs to przeliczają po kursie z banku centralnego.

Dekogeter   (3 października 2016 o 14:28)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Do zalo5 -Tez miałem tak ostatnio, ze wiadomość się nie zapisała, nie wiem o co chodzi...Fajnie ze coraz więcej ludzi zaczyna wypowiadać się o platformie, zawsze każdy coś nowego i ciekawego dopowie im więcej osób podzieli się swoim zdaniem tym lepiej.

Kriss01   (2 października 2016 o 02:36)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Teraz przeszło. Sorry za spam. Widzę, że jest tu sporo tych, którzy inwestują na platformie fast invest. Cieszy mnie to i jeszcze bardziej przekona mnie do ich usług. Nie ukrywam, jestem upierdliwym klientem, który potrafi kilka razy w tygodniu, a nawet w ciągu dnia zadzwonić i zapytać o coś. W fascie chyba już wszyscy mnie znają, ale NIGDY obsługa nie była byle jaka. Ode mnie wielki plus za profesjonalną i miłą obsługę! Dla wielu firm jeszcze daleko do takiej obsługi.

zalo5   (1 października 2016 o 15:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Też chcę się wypowiedzieć na temat fasta, lecz dwa razy pisałem wiadomość i nie zostało one wysłane. Może ktoś wie w czym jest problem? To dzieje się tylko przy tym wątku, w innym bez problemu dodano.

zalo5   (1 października 2016 o 15:21)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Powiem szczerze, że i ja jestem bardzo na tak, więc chyba zainwestuje, tym bardziej, że ostatnio dużo zacząłem o platformie fast invest słyszeć.

Kriss01   (30 września 2016 o 23:31)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja jestem Inwestorem na platformie FAST Invest, dużo jeszcze nie mogę powiedzie bo dopiero od ok. 3 miesięcy inwestuje u nich. Do tej pory wszystko jest jak powinno być czyli raty spływają mi zgodnie z harmonogramem, zobaczymy jak będzie dalej.

Kamil1975   (29 września 2016 o 08:41)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A co wy myślicie o platformie Fast Invest?

Kriss01   (28 września 2016 o 21:52)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dekogeter ja też widziałem, ze teraz mają też inwestycje w euro, ale jeszcze nie inwestowałem. Dołączam się do pytania, czy może ktoś inwestował w euro???Jak tak to niech podzieli się jak to wygląda?

Tajomen   (27 września 2016 o 13:54)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Tak, dostałem zwrot raty i odsetki i to co zwrócili znów zainwestowałem. Wszystko działa dobrze. Ostatnio też widziałem, ze wprowadzili inwestycje w EUR - czy ktoś zainwestował w EUR? Jak dokładnie to działa?

Dekogeter   (27 września 2016 o 09:11)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Dekogeter napisz coś więcej o platformie, zainwestowałeś coś więcej?. Ja też mam troche u nich zainwestowane.

Tajomen   (23 września 2016 o 08:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Do Robert 1980. Ja też ostatnio zainwestowałem na platformie Fast Invest, co prawdo nie dużo, ale chce zobaczyć jak dokładnie to działa...Teraz czekam na spłatę pierwszej raty, jak wszystko będzie ok. to coś tam jeszcze wrzucę.

Dekogeter   (13 września 2016 o 15:29)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • może inwestowanie w nieruchomosci? pod wynajem turystom najlepiej, więcej się wtedy bierze niż przy normalnym wynajmie, a skoro tak to najlepiej w jakimś kurorcie turystycznym. nad morzem można fajne oferty złapać, jak Apartamenty Lubicz w Rowach - calkiem mila miejscówka, widzialam wlasnie podczas tegorocznego pobytu w tej miejscowości reklamy, aż sprawdzilem, co to i wydaje się być dobra inwestycją

Logger   (11 września 2016 o 23:17)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • ~topi74 inwestuję ponad 7 lat na giełdach, ale tam bywa raz lepiej, raz gorzej. Od 3 lat inwestuję w pożyczki, a chyba od pół roku inwestuję w Fast Invest i póki co to jestem zadowolony. Mi jakoś ten Amber Gold nie podobał się od razu, dlatego nawet nie próbowałem tam inwestować i całe szczęście. Zastanawiam się czy nie warto przenieść inwestycji z innych platform na Fast Invest. Jak narazie najbardziej ona mi się podoba, ale niech każdy wybiera co dla niego jest najlepsze.

Robert1980   (8 września 2016 o 14:47)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Proponuje inwestować w recycling: Co 5 tygodni zyskujemy 14% od zainwestowanej kwoty.Profit mozemy wyplacic lub reinwestowac. Zainwestowana kwote rowniez mozemy wyplacic jesli jesli nam sie program nie podoba. Jesli sa jakies pytania proszę pytac.

egonwn   (2 sierpnia 2016 o 00:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Wykup udzialy wlasnosci w duzej deweloperskiej inwestycji spolki . Zysk30% + 7,1% rocznie. Jeden udzial = 1118 PLN lhgi eu tel. 575 309 817

~Inwestor Poland (11 lipca 2016 o 11:22)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A co myślicie o Fast Invest czy to nie drugi Amber Gold ? Tylko, że nigdzie nie znalazłem żadnych opinii o tym.

~topi74 (3 lipca 2016 o 13:35)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Może niekoniecznie całość, ale przynajmniej część (nawet sporą) możesz zainwestować w social lending. Bardzo opłacalne rozwiązanie, średnio kilkanaście procent w skali roku jednak kusi. Polecam w tym celu zainteresować się CapitalClub i spróbować zainwestować w jakąś firmę.

exchange   (29 czerwca 2016 o 16:14)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Polecamy inwestycje w elektrownie wiatrowe. Grupa inwestorów kupuje razem elektrownie po czym czerpie z nich zyski na poziomie 10-14%. Próg wejścia to 32,500. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Prcownia_Finansowa   (14 maja 2016 o 23:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam, polecam zarobek oraz możliwość na osiągnięcie pasywnego dochodu dzięki możliwości prowadzenia biznesu w sieci. Firma ma swoją siedzibę w stanach, funkcjonuje w branży reklamy internetowej, ma ogromny potencjał i bardzo dużą fazę wzrostu. Więcej informacji zamieszczam tutaj www.trafficmonsoonteam.pl/jankes515. Jeżeli nurtują cię jakieś kwestie zapraszam do kontaktu.

~jankes (11 grudnia 2015 o 13:00)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ja pokusiłbym się o inwestycję w sztaby albo monety złote. Polecam jednak zapoznać się z tematem, albo skorzystanie z usług jakiegoś doradcy. Co do samego złota to duży wybór jest na zlota-uncja.pl. Sam korzystam z ich asortymentu, bezpieczeństwo pierwsza klasa.

wojciechkrol   (5 listopada 2015 o 10:53)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Hej! Mam ciekawy sposób. Każde 10000zł w nim ulokowane daje od przyszłego roku od 1600zł/miesiąc wzwyż. Opcja jest szybka i ograniczona ilościowo z paru powodów. Chętnie udzielą info na priv albo na maila marcin[kropka]flaju[małpa]gmail.com.

flaju   (24 września 2015 o 20:57)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • powiem króko - fundusze inwestycyjne, oczywiscie jezeli ktos mysli o czyms stabilnym. warto skorzytsać z pomocy na początek przy takiej inwestycji, zwłaszcza jezeli to pierwsza z nich, w takim wypadku szczerze polecam usługi P.Bralczyka, specjalista w temacie, w dodatku niezależny gracz

~K.o. (27 sierpnia 2015 o 22:32)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Polecam Trafficmonsoon, pewny zarobek. wiecej na mojej stronie www.marcinglensk.pl

~Marcin (23 sierpnia 2015 o 11:31)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • A może obligacje korporacyjne. Krótkoterminowe. Bezpieczne. Na 8.5%.... Zapraszam. tel. 605 881 733

Nicole   (6 sierpnia 2015 o 15:44)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Moim zdaniem powinieneś zainwestować w fundusze inwestycyjne - są w miarę bezpieczne, jednak trzeba je bacznie obserwować - ja np. nie bardzo mam na to czas - dlatego współpracuję z Piotrem Bralczykiem, który dogląda, monitoruje i raportuje. Przy obecnie chwiejnych rynkach dobrze mieć nad wszystkim pieczę.

~Maestro (23 kwietnia 2015 o 15:00)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Jak poświęcając 10 minut dziennie zacząć skutecznie zarabiać? Odbierz darmowy raport jednego z najlepszych inwestorów na świecie www.cumulateprofits.com

MichalTarczynski   (10 kwietnia 2015 o 10:33)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Proponuje inwestycje w pro-zysk, przy kwocie 100 tys. to można nawet 12-14 tysięcy na rok zarobić.

~dar-ko (8 kwietnia 2015 o 12:03)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • a ja chciałam dołożyć swoje trzy grosze, zaczęłam inwestować krótkoterminowo, kumpel polecił mi waluty na mforex.pl, czekam na rezultaty

moroewa   (7 kwietnia 2015 o 21:29)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Oferuję inwestycję 10%. Zabezpieczoną nieruchomością - przeniesieniem prawa własności. urbanski3000@gmail.com

~Financial Home (17 grudnia 2014 o 00:05)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Mnie ostatnio zaintrygowały inwestycje w nieruchomości w Los Angeles. Brzmi zapewne nieco odlegle, ale zagłębiłem się w sprawę i jest to jedno z pierwszej piątki miast do inwestowania. Wysoki ROI, stabilne inwestycje i ogromny krok na przód. Na razie śledzę informacje na www.mk-estate.pl. Organizują darmowy live webinar, więc warto poszerzyć wiedzę w tym temacie. A nóż widelec! Pozdrawiam. :)

~sławek83 (8 grudnia 2014 o 18:49)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • mam 20 tys na klub-inwestorow.pl. sporo sie zarabia na bunusach.

~igor (7 grudnia 2014 o 13:20)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam serdecznie, Oferujemy inwestycję z gwarancją spłaty, oprocentowanie nawet 8 % w skali roku Umowa cywilno prawna/ notarialna/ po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu poprzez mail: gumis.pozyczki@o2.pl

~gumis.pozyczki@o2.pl (3 grudnia 2014 o 17:23)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • W akcje Igoria Trade

~Jan (1 grudnia 2014 o 15:38)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • jeżeli posiadasz taki kapitał toja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała w inwestowanie w coś, do czego nie będziesz przekonany, dlatego warto skorzystać z usług doradców finansowych. Koleżanka polecała mi ostatnio panią z Gemini Polska, bo doradziła jej fajną lokatke ;)

~dorota1580 (26 listopada 2014 o 09:39)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • właśnie zrobiłem pierwszą inwestycję na pożyczkolandi i jestem ciekawy jak to wyjdzie, pawel jakie kwoty inwestujesz.?

~gucio (24 listopada 2014 o 13:51)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • ja tez korzystam z pożyczkolandia i sporo mam przodów.

~pawel (20 listopada 2014 o 21:33)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Witam. Mam konktetna propozycję. Prosze podac maila napisze o zo chodzi dokladnie

~ Szymon1982 (31 października 2014 o 22:21)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • zainwestuj te środki w portal społecznosciowy, a raczej ludzi którzy pożyczają pieniądze na takich portalach, ja już od dłuższego czasu korzystam z pożyczkolandia.pl i z małych pieniędzy sporo zarobiłam :)

~Anna (28 października 2014 o 14:54)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • Ale myślisz o biznesie?

Szymm   (16 lipca 2014 o 11:12)  
    Oceń komentarz:
    50%
  • witam jak w temaci e w co ulokowac 100 tys?

chieslaw3   (13 lipca 2014 o 18:04)  
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj odpowiedź

podstrony