Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Franchising

V Kongres Franczyzowy Fines 2017

02.11.2017 08:23  Franchising
27 października w Hotelu Copernicus w Toruniu odbyło się kolejne coroczne spotkanie sieci franczyzowej Fines, tym razem pod hasłem: FINES 2.0 w 2020 r.

Podczas Kongresu Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines SA (zdjęcie nr 2), podsumował wszystkie działania zrealizowane przez firmę w ciągu minionego roku, a Krzysztof Opaliński – Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines SA (zdjęcie nr 3), zaprezentował wizję modelu biznesowego FINES 2.0 w 2020r.
 
Zaproszonych zostało również wielu ciekawych prelegentów, którzy przybliżyli uczestnikom Kongresu aktualną sytuację rynkową i prawną. Wystąpili m. in.:
 
Sławomir Grzybek z Biura Informacji Kredytowej (zdjęcie nr 4), który przedstawił „Trendy i benchmarki rynkowe na podstawie Bazy BIK”. Dane przygotowane i zaprezentowane przez Pana Sławomira dotyczyły kredytów gotówkowych, pożyczek pozabankowych oraz kredytów dla mikroprzedsiębiorców, co spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników Kongresu.
 
Mec. Mirosława Szakun z Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (zdjęcie nr 5) omówiła natomiast „Wybrane nowe regulacje istotne dla sektora pośrednictwa kredytowego”. 
 
Dzięki Pani Mirosławie uczestnicy zapoznali się z informacjami na temat aktów prawnych, które weszły w życie w 2016 r oraz uchwalonymi po 31.10 2016 r., a także z projektami aktów prawnych , które są w trakcie procesów legislacyjnych. 
Na zakończenie wystąpił gość specjalny - Jacek Santorski z Akademii Psychologii Przywództwa. (zdjęcie nr 6) Jego wykład: „Paradoksy przywództwa i zarządzania sobą w biznesie” to m. in. próba odpowiedzenia na pytanie, czy jesteśmy już gotowi, aby z folwarku stać się „turkusową organizacją”.
 
Podczas piątkowego popołudnia organizatorom udało się świetnie połączyć wiedzę z integracją i wymianą doświadczeń. W Kongresie wzięło udział ponad 200 Franczyzobiorców.
 
Spotkanie zakończyło się kolacją oraz wspólną zabawą na dyskotece do wczesnych godzin porannych.
 
Fines SA posiada już ponad 250 placówek (zdjęcie nr 7 i 8) , a nasz Program franczyzowy Fines Operator Bankowy to połączenie koncepcji multioferty kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych z wysokim standardem komfortu obsługi Klienta dostępnym w placówkach bankowych. Dzięki takiej formule działalności, placówka Fines pozyskuje Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, dając mu jednocześnie wybór spośród wielu produktów kredytowych. Naszym celem jest stworzenie sieci prestiżowych placówek z dedykowaną ofertą dla każdego Klienta oraz z profesjonalnym doradztwem z zakresu finansów osobistych i zarządzania portfelem kredytowym - wyjaśnia Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Fines S.A. 

Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Fines S.A

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes