Jesteś w: Strona główna » Inwestowanie » Fundusze Inwestycyjne


Platforma inwestycyjna Xtrade

19.01.2017 09:40  Fundusze Inwestycyjne
Platforma inwestycyjna Xtrade Xtrade to grupa kapitałowa, której cyfrowa platforma inwestycyjna CFD jest dostępna na całym świecie, obejmując swoim zasięgiem ponad pięć kontynentów, 140 krajów, umożliwiając obsługę wielu walut oraz metod płatności Ponadto, Xtrade udostępnia najbardziej zaawansowane narzędzia, co wraz z bogactwem dostępnych informacji pozwala pomóc klientom maksymalnie wykorzystać ich potencjał inwestycyjny. 

Wykorzystanie technologi w chmurze umożliwia dostęp do platformy z każdego urządzenia w dowolnym miejscu. Dzięki serwerom rozproszonym po całym globie, klienci mogą być pewni realizacji zlecenia niezależnie od miejsca i czasu jego wystawienia.
 
Platforma Xtrade CFD jest wyposażona w potężne narzędzia o wielu możliwościach. Inwestorzy mogą korzystać z możliwości samodzielnego rozwoju w oparciu o materiały, począwszy od e-booków poradników inwestycyjnych o CFD, szkoleniowych materiałów wideo oraz modułów on-line.
 
Kalendarz finansowy Xtrade informuje na bieżąco klientów o wydarzeniach rynkowych oraz ważnych ogłoszeniach gospodarczych z opcją grupowania widoku chronologicznie i możliwością wyszukiwania szczegółów.
Platforma umożliwia również głębszy wgląd w dynamikę rynku, oferując narzędzia, wysyłając na Twoją skrzynkę odbiorczą alerty, powiadomienia o okazjach inwestycyjnych oraz rekomendacje w postaci dynamicznych i technicznych wykresów.
 
Najlepsze w branży oprogramowanie do tworzenia wykresów
 
Oprogramowanie Xtrade służące tworzeniu wykresów oferuje niezrównaną funkcjonalność, jak i prostotę obsługi.Zacznij przeglądać wybierając ramy czasowe, by ująć aktualne trendy rynkowe na różnych rodzajach wykresów: świecowym lub opcjonalnego obszaru - liniowym i słupkowym.
 
Xtrade udostępnia powszechnie stosowane wskaźniki, gdzie każdy z nich, jak ramy czasowe i ustawienia odchyleń standardowych, można dostosować do własnych potrzeb. Sposób wyświetlania widoku podstawowego można modyfikować w menu dostosowywania. Rozwijaj skuteczność inwestowania korzystając z dodatkowych narzędzi analizy technicznej.
 
Korzystaj z opcji wyświetlania wieloekranowego, co pozwala jednocześnie obserwować różne instrumenty bądź osie czasowe umożliwiając bardziej precyzyjne zarządzanie inwestycjami.
 
Możesz przełączać pomiędzy dużymi i małymi ekranami oraz powiększać wyświetlane wykresy.
 
Po prostu skopiuj swój ulubiony wskaźnik do kolejnego wykresu oraz przeciągając i upuszczając zmień układ pozostałych wykresów.
 
Możesz również wysyłając łącze poprzez media społecznościowe podzielić się z przyjaciółmi swoimi spostrzeżeniami o inwestycjach.
 
Artykuł Sponsorowany

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie