Spraw, by Twoja firma była naprawdę nowoczesna

30.10.2012 10:38  Fundusze unijne
 Spraw, by Twoja firma była naprawdę nowoczesna Przedsiębiorco !

Spraw, by Twoja firma była naprawdę nowoczesna

Nowoczesna Małopolska  - szansą poszerzenia kwalifikacji!


W dobie intensywnej walki rynkowej polskie przedsiębiorstwa podejmują szereg działań marketingowych, by wyróżnić swoją ofertę na rynku. W tym celu przedsiębiorcy wdrażają innowacje, unowocześniają swoje produkty i usługi tak, by zaspokoić rosnące wymagania klientów.

Bardzo istotne jest działanie zgodnie z zasadami bhp i ochrony środowiska, obecnie jest to już priorytetowo wymagane od przedsiębiorstw prowadzących min. prace budowlano-montażowe na terenie Europy Zachodniej.

W obliczu tych uwarunkowań wielu przedsiębiorców uświadamia sobie potrzebę posiadania wysoko wykwalifikowanej kadry, która będzie efektywnie zarządzać zarówno projektami jak i innowacjami w firmach, przy zachowaniu norm ochrony środowiska. Szukają dla siebie i swoich pracowników rozwiązań edukacyjnych.

W gąszczu ofert szkoleń i kursów warto zwrócić uwagę na ciekawy projekt Nowoczesna Małopolska realizowany przez Europejską Grupę Doradczą. Tym razem organizatorzy postawili na mikro i małe firmy z Małopolski, do udziału w szkoleniach zapraszają pracodawców i pracowników z tych podmiotów gospodarczych.

W ramach projektu realizowane są szkolenia:
•    Specjalista zarządzania innowacjami
•    Specjalista zarządzania projektami
•    Specjalista/Pełnomocnik ds. systemu zarządzania środowiskowego

Podczas szkoleń Specjalista zarządzania projektami uczestnicy mają szansę rozwinąć umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe w zakresie zarządzania projektami / przedsięwzięciami oraz wprowadzić nowatorskie podejście do zagadnienia stałego podnoszenia kompetencji.Najbliższe szkolenie z tej tematyki zaplanowaliśmy w terminie: 10 - 12 oraz 17 - 18 grudnia 2012 w Krynicy Zdrój.

Podczas szkoleń Specjalista zarządzania innowacjami uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi technikami zarządzania organizacją, zasobami ludzkimi, systemami jakości oraz nowymi technologiami. Wiedza i umiejętności zdobyte przez uczestników na szkoleniu - z całą pewnością ułatwią im właściwe wdrażanie
i zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwach – przekonuje nas Europejska Grupa Doradcza. Najbliższe szkolenie z tej tematyki zaplanowaliśmy w terminie: 05 - 07, 12 - 13 listopada 2012 w Krynicy Zdrój.

Warto też wziąć udział w szkoleniach Specjalista / Pełnomocnik ds. systemu zarządzania środowiskowego. Grupa zapozna się z wymaganiami prawnymi obowiązującymi w Polsce i UE w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami. Poruszone zostaną także zagadnienia dotyczące audytowania Systemu.
Najbliższe szkolenie z tej tematyki zaplanowaliśmy w terminach:
14 - 16 listopada oraz 03 - 05 grudnia 2012 w Krynicy Zdrój.

Pełna prezentacja szkoleń i projektu znajduje się na stronie www.nowoczesnamalopolska.pl

Organizatorzy zadbali o specjalistyczną kadrę trenerów praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy
w ciekawy i przystępny sposób przedstawią zagadnienia.
 
Ponadto uczestnicy szkoleń mają zapewnione:
•    bezpłatne uczestnictwo, dzięki współfinansowaniu projektu ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
•    materiały szkoleniowe w wersji drukowanej
•    wyżywienie, noclegi (dla 50% beneficjentów)
•    proces certyfikacji kompetencji personelu przeprowadzanym przez niezależną renomowaną jednostkę certyfikującą. Każde szkolenie kończą się egzaminem przeprowadzanym przez ekspertów z w/w jednostki certyfikującej zaś pomyślne zdanie egzaminu daje szansę uzyskania certyfikatu uznawanego nie tylko na polskim lecz przede wszystkim na europejskim rynku pracy.

„To przedsięwzięcie edukacyjne z pewnością przyczyni się do poszerzenia wiedzy i  umiejętności pracodawców i pracowników małopolskich firm i w perspektywie długookresowej zwiększy efektywności funkcjonowania tych podmiotów na rynku” - dodaje z pełnym przekonaniem kierownik projektu z EGD.

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria udziału w projekcie prosimy o przesłanie dokumentów zgłoszeniowych tj. formularz zgłoszeniowy, zaświadczenie o zatrudnieniu, informacja o pomocy publicznej, kserokopia (skan) dokumentów rejestrowych firmy - do pobrania ze strony www projektu - do Biura Projektu
w Krakowie przy Bałuckiego 8.  Można też zgłaszać się z dokumentacją osobiście - biuro czynne jest codziennie w godzinach 08.00-16.00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą e- mailową: biuro@nowoczesnamalopolska.pl  lub telefonicznie pod numerem 12/ 266 11 12 oraz pod numerem tel. 62/767 89 09.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


biznes