STUDIUM WYKONALNOŚCI - ANALIZA FINANSOWA I EKONOMICZNA

30.09.2011 11:13  Fundusze unijne
STUDIUM WYKONALNOŚCI - ANALIZA FINANSOWA I EKONOMICZNA
Europejska Grupa Doradcza z siedzibą w Kaliszu zaprasza na szkolenie: STUDIUM WYKONALNOŚCI - ANALIZA FINANSOWA I EKONOMICZNA – Inwestycje w ramach programu operacyjnego.
 

Infrastruktura i środowisko. Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się sporządzaniem studiów wykonalności, zamierzających poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Na szkolenie zapraszamy również osoby, które mają zamiar przygotowywać analizy finansowe i ekonomiczne inwestycji w ramach PO Infrastruktura i Środowisko. Szkolenie adresowane jest do pracowników administracji publicznej, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami analizy ekonomiczno - finansowej projektów, nabycie umiejętności w zakresie przygotowywania studiów wykonalności, które są analizą opłacalności inwestycji. Program szkolenia opiera się na wytycznych obowiązujących w Programie Operacyjnym Infrastruktura i środowisko.

 

 

Termin szkolenia
: 19 - 21 PAŹDZIERNIKA 2011 – WARSZAWA

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


biznes