Skąd wziąć kapitał na rozwój firmy?

12.01.2012 11:59  Fundusze unijne
Skąd wziąć kapitał na rozwój firmy? Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pomysłodawców oraz przedsiębiorców z sektora MSP, pt.: „Inwestor prywatny, fundusz venture capital, rynek NewConnect – skąd wziąć kapitał na rozwój firmy?”, które odbędą się w dniach:


1)    25 – 26 stycznia 2012r. w Qubus Hotel w Gliwicach, ul. Dworcowa 27,
2)    7 – 8 luty 2012r. w Art. Hotel we Wrocławiu, ul. Kiełbaśnicza 20.


Spotkania są realizowane w ramach projektu „Łowcy Biznesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Pierwszy dzień każdego szkolenia adresowany jest do przedstawicieli perspektywicznych przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem kapitału na rozwój oraz osób posiadających nieprzeciętny pomysł na biznes, którym brakuje środków na jego sfinansowanie. W tym dniu zostaną przedstawione: zasady funkcjonowania funduszy venture capital i Aniołów Biznesu, proces inwestycyjny w firmę oraz zasady przygotowania biznesplanu.

Na drugi dzień każdego szkolenia zapraszamy przedstawicieli firm zastanawiających się nad pozyskaniem kapitału z giełdy na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Podczas spotkania zostanie zaprezentowane: przygotowanie spółki do debiutu na publicznym rynku kapitałowym, proces oraz koszty emisji akcji na NewConnect oraz zmiany organizacyjno-prawne w przedsiębiorstwie.

Spotkania poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych, prawnicy oraz finansiści – pracownicy Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. , Domu Maklerskiego Secus Asset Management S.A., Giełdy Papierów Wartościowych SA w Warszawie oraz Mec. Patrycja Wysocka z Kubas Kos Gaertner (KKG).

Dodatkowe informacje na temat spotkania udzielane są pod numerem telefonu 32 352 45 25, kwojcik@secus.pl .

Szczegółowy program spotkań oraz rejestracja udziału w nich dostępne są na stronie www.lowcybiznesu.pl  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


biznes