Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Fuzje

EVRY PRZEJĄŁ FINDWISE ABY STWORZYĆ NAJWIĘKSZE W SKANDYNAWII CENTRUM KOMPETENCJI AI I BIG DATA

11.04.2018 14:45  Fuzje
EVRY PRZEJĄŁ FINDWISE  ABY STWORZYĆ NAJWIĘKSZE W SKANDYNAWII CENTRUM KOMPETENCJI AI I BIG DATA
EVRY, największy norweski integrator i dostawca rozwiązań dla sektora finansowego przejął Findwise AB, skandynawskiego dostawcę zaawansowanych wyszukiwarek, usług analitycznych i Big Data, działającego od 6 lat także na polskim rynku. EVRY i Findwise połączą swoje możliwości, aby wspierać swoich klientów w osiągnięciu szybszego i bardziej precyzyjnego procesu decyzyjnego.
 
Findwise zatrudnia 120 specjalistów, działa jako niezależna od dostawców firma, oferując sprawdzoną metodologię, własne rozwiązanie Findwise i3 oraz wiedzę w zakresie identyfikowania, analizowania i działania na podstawie zaawansowanego wyszukiwania i analizy danych. 
 
Findwise współpracuje z wieloma dostawcami technologii Big Data  oraz świadczy specjalistyczne usługi konsultingowe na platformach takich jak Solr, Elastic, Microsoft, IBM Watson, Splunk, ThoughtSpot. 
 
"Łącząc nasze mocne strony, staniemy się siłą napędową na atrakcyjnym rynku zaawansowanych analiz, sztucznej inteligencji i Big Data. Nasi klienci zyskają dostęp do skalowalnych systemów zdolnych do zrozumienia, wnioskowania i uczenia się na podstawie danych, które będą dostarczane ze standardowym interfejsem, sprawdzoną metodologią wdrożenia i najlepszymi praktykami. Wykorzystując oparte na technologii wyszukiwania analizy kognitywne dostarczone przez EVRY i Findwise, zapewnimy klientom usługi, które pomogą im jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu w erze cyfrowej", komentuje Björn Ivroth, prezes zarządu EVRY.
 
"Findwise od 12 lat pracuje z metodologią wykorzystania sztucznej inteligencji w odniesieniu do obszernych i niestrukturalnych zbiorów danych. Teraz, mając wsparcie EVRY będziemy w stanie zwiększyć eksport usług specjalistycznych do krajów skandynawskich oraz  znacznie poszerzyć zakres oferowanych przez nas produktów i usług także na rynku polskim", komentuje Paweł Wróblewski, od 6 lat odpowiedzialny za oddział Findwise w Warszawie.
 
EVRY ASA
 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes