Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Fuzje

Grupa Rusak przejmuje kolejną agencję celną

17.04.2018 12:10  Fuzje
Grupa Rusak przejmuje kolejną agencję celną
Agencja Celna Nr 240 DIP Sp. z o.o. weszła w skład Grupy Rusak, która jest jednym z liderów rynku usług związanych z tematyką celną w Polsce. Dokonując przejęcia, firma Rusak Business Services, wzbogaciła się o dodatkowe oddziały na południu Polski zlokalizowane w Krakowie, Chyżnym, Korczowej i Dorohusku.

Przejęcie Spółki nastąpiło na podstawie umowy sprzedaży udziałów, podpisanej w Warszawie w dniu 23 lutego 2018 roku. Obecnie, Agencja Celna Nr 240 DIP Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową nazwą Rusak East. 
 
Cieszę się, że siatka naszych oddziałów rozrasta się w tak dynamicznym tempie, dzięki czemu, możemy poszerzyć zakres naszych usług o obsługę klienta bezpośrednio na przejściach granicznych. Działanie to jest spójne z obranym kierunkiem rozwoju firmy, zmierzającym do zapewnienia ogólnopolskiego zasięgu Agencji oraz do umocnienia i tak już silnej pozycji na krajowym rynku celnym - powiedział Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.
 
Nowe oddziały Agencji oferują kompleksowy outsourcing obsługi celnej, zapewniają swoim klientom pomoc prawną oraz przedstawicielstwo w kontaktach z organami celnymi. Umożliwiają skorzystanie m.in. z  odpraw w procedurze, importu, eksportu, tranzytu, zabezpieczeń celnych w procedurze uproszczonej, a także możliwość rozliczenia podatku VAT w deklaracji.
 
Rusak Business Services
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes