Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » Fuzje

MCI.PrivateVentures FIZ ma zgodę UOKiK na przejęcie kontroli nad Morele.net

11.10.2018 14:30  Fuzje
MCI.PrivateVentures FIZ ma zgodę UOKiK na przejęcie kontroli nad Morele.net MCI.PrivateVentures FIZ otrzymał zgodę Urzędu Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na przejęcie kontroli nad Morele.net, podał Urząd na Twitterze.  

Wniosek wpłynął do UOKIK 25 maja br. Zgłoszona koncentracja  polega na przejęcia wyłącznej kontroli przez MCI.PrivateVentures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (działający na rachunek subfunduszu MCI.TechVentures 1.0) z siedzibą w Warszawie nad Morele.net spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie.

MCI.TechVentures jest subfunduszem, wchodzącym w skład grupy kapitałowej Private Equity Managers S.A., którego przedmiotem przeważającej działalności jest działalność inwestycyjna, polegająca na lokowaniu środków pieniężnych zebranych w drodze niepublicznego proponowania nabycia certyfikatów inwestycyjnych w papiery wartościowe, instrumenty rynku pieniężnego i inne prawa majątkowe określone w ustawie z dnia 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi tj. na inwestowaniu i rozwijaniu przedsięwzięć biznesowych innych przedsiębiorców.

Morele jest spółką, której obszar faktycznie wykonywanej przeważającej działalności obejmuje sprzedaż sprzętu elektronicznego przez Internet. Spółka zajmuje się również sprzedażą innych artykułów za pośrednictwem sklepu internetowego, m.in akcesoriów i kosmetyków dla matek i dzieci, zabawek, sprzętu oraz odzieży sportowej, kosmetyków i perfum, pokarmów i akcesoriów dla zwierząt, sprzętu przeznaczonego do remontu, mebli, wyposażenia dla łazienki, kuchni, dekoracji i oświetlenia, strojów męskich, kobiecych i dziecięcych, sprzętu domowej rozrywki, sprzętu motoryzacyjnego.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes