Jesteś w: Strona główna » Giełda

Udany debiut Moonlit S.A. na NewConnect

27.06.2019 08:13  Giełda
Udany debiut Moonlit S.A. na NewConnect
Za nami kolejny udany debiut spółki gamingowej na parkiecie NewConnect. Akcje Moonlit S.A. w pierwszym dniu sesji drożały nawet o 85 proc. 
 
Moonlit Games S.A. to polski  producent gier o software-house’owym rodowodzie. Dzięki środkom pozyskanym z rynku kapitałowego oraz przy wykorzystaniu autorskich, innowacyjnych technologii powstają własne produkcje Spółki. Akcjonariuszem i strategicznym partnerem jest duży gracz na rynku – PlayWay S.A., notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
Moonlit S.A. zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez inwestorów, akcje spółki mocno drożały. Handel akcjami ruszył o godz. 11:45 po kursie 3,25 zł (+62,5 proc.). W najlepszym momencie walory wzrosły o 85 proc. Wartość obrotu przekroczyła 850 tys. zł.
 
Debiut na rynku NewConnect to kolejny ważny etap rozwoju Spółki. Aktualnie w produkcji jest siedem tytułów od opierających się o pixel art, poprzez symulatory, aż po gry multiplayer. Dywersyfikujemy nasze projekty w poszukiwaniu własnej niszy. Inwestorzy doceniają nasz model biznesowy – przyznał Michał Gardeła, CEO Moonlit S.A.
 
Spółka zrealizowała dotąd 16 produkcji na zlecenie, a w ciągu najbliższych 4 lat planuje wydać 7 produkcji własnych, w tym jedną tworzoną przy użyciu autorskiej technologi Angular Light – rewolucyjnej technologi oświetlenia 2D. Plany wydawnicze studia wynikają z wiedzy i doświadczenia zdobytego u boku uznanych wydawców, co zapewnia znaczącą przewagę konkurencyjną. 
 
Moonlit S.A. 

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
startupy.tv| Lesław Sierocki, Companion Sp. z o.o.   STARFUNDS PRZEŚWIETLA FUNDUSZE: Baltic Capital TFI SA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda