ARCUS SPÓŁKA AKCYJNA   0,00   0.00 %

Nazwa skrócona: ARCUS

GPW

Ticker: ARC

Opis spółki

  

 ARCUS S.A. to jeden z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. Naszymi klientami są największe firmy m.in. z branży finansowej i ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i pocztowej oraz administracja państwowa. Unikalny model biznesowy, łączący kompetencje firmy doradczej, integratorskiej i serwisowej, umożliwia Firmie osiąganie ponadprzeciętnej rentowności.

Podstawowa działalność Arcusa opiera się na następujących obszarach działalności: systemach zarządzania dokumentem, systemach zarządzania korespondencją oraz dostarczaniu rozwiązań i usług z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne).

Do największych klientów Arcusa należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz organy administracji publicznej na szczeblu centralnym i lokalnym.

Działalność Arcusa ma unikalny charakter na polskim rynku. Spółka oferuje, bowiem klientom pełną obsługę w zakresie zarządzania dokumentem i korespondencją masową. W ramach procesu sprzedaży, Arcus oferuje m.in. audyt potrzeb klienta, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, dostawę i integrację urządzeń wraz z wdrożeniem oprogramowania, aż wreszcie nadzór nad bezpieczną i ciągłą pracą systemu.

Debiut na GPW: 16 czerwca 2008

 
podstrony