Jesteś w: Strona główna » Giełda » Notowania spółek » BLOOBER
Kurs bieżący 45,50
RSS

BLOOBER

BLOOBER TEAM SPÓŁKA AKCYJNA [BLO] Kod ISIN: PLBLOBR00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
46,50 44,55 46,50 45,50 -2.99% ↓ 986 45 13.07.2018
Historyczny kurs zamknięcia

Opis spółki

  

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo. To zespół  profesjonalistów, którzy od 2008 roku z pasją tworzą ciekawe i niepowtarzalne produkcje. Członkowie zarządu Bloober Team SA – Piotr Babieno i Piotr Bielatowicz – należą do grona najbardziej rozpoznawalnych zarządzających w branży gier wideo na Zachodzie. Mają ponad 10-letnie doświadczenie, a na koncie ponad 30 zrealizowanych projektów.

Bloober Team skupia się na tworzeniu mrocznych thrillerów i horrorów, skierowanych do wymagającego odbiorcy. Tworzy tytuły charakteryzujące się wyrazistymi bohaterami, dojrzałą historią i unikalnym światem. To produkcje, które wciągają gracza nie tylko oryginalnym scenariuszem i wyjątkowymi sceneriami, ale przede wszystkim nieszablonowymi rozwiązaniami w samej rozgrywce.

Produkty firmy dostępne są na całym świecie w cyfrowej dystrybucji i cieszą się renomą jednych z najbardziej oryginalnych gier na rynku. Bloober Team to jedyny niezależny deweloper, który stworzył tytuły na premierę dwóch kolejnych konsol Sony – PlayStation Vita i PlayStation 4.

podstrony