Jesteś w: Strona główna » Giełda » ABSINVEST
Kurs bieżący 1,64
RSS

ABSINVEST

ABS INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA [AIN] Kod ISIN: PLABSIN00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,64 1,56 1,64 1,64 0.00 % 3491 5569 11:45
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
ABS INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA to doradca finansowy i gospodarczy, ale także inwestor na rynku papierów wartościowych. Misją ABS jest poszukiwanie inwestycji, dzięki którym możliwy będzie wzrost wartości firmy przynoszący satysfakcjonujący poziom zwrotu z zainwestowanego kapitału. Realizacja misji opiera się zarówno na zaangażowaniu kapitałowym ABS,  jak i na merytorycznym wsparciu podmiotów poprzez udział menadżerów we władzach spółek.

Podstawowym kryterium wejścia kapitałowego ABS w daną spółkę jest synergia biznesówfirm w portfelu, a następnie ścisła współpraca operacyjna tych podmiotów w celu zwiększenia kapitalizacji i poprawy ich wyników finansowych. Oznacza to, że ABS rekomenduje jednym spółkom z grupy usługi innych spółek.

Synergia działań jest również skuteczna w przypadku spółek, dla których ABS świadczy usługi i jednocześnie występuje jako inwestor kapitałowy. Model partnerski funkcjonuje sprawnie ze względu na komplementarność ofert  poszczególnych podmiotów. W przypadku, gdy efekty synergii nie są możliwe do osiągnięcia, ABS zapewnia pomoc  w zarządzaniu, opracowaniu strategii rozwoju, poszukiwaniu podmiotów do przejęcia czy fuzji. 

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 1 lutego 2011 roku.
podstrony