Jesteś w: Strona główna » Giełda » ACTION
Kurs bieżący 4,65
RSS

ACTION

ACTION SPÓŁKA AKCYJNA [ACT] Kod ISIN: PLACTIN00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
4,42 4,42 4,70 4,65 +5.92% ↓ 179501 821357 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
Grupa ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT, RTV/AGD w Polsce. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT, biurowego i materiałów eksploatacyjnych pod własnymi markami Actina i ActiveJet. Klientami Grupy ACTION S.A. są sprzedawcy detaliczni oraz odbiorcy korporacyjni.


ACTION S.A. dzięki dynamicznemu rozwojowi i strategii stał się wiodącym podmiotem na rynku dystrybucji. Liderem branży cenionym przez inwestorów i klientów za innowacyjność, profesjonalnie i rzetelnie świadczone usługi oraz efektywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców usług i produktów, poczynając od klienta korporacyjnego, niezależnych sprzedawców, po klientów indywidualnych.

 
Debiut na GPW: od 2006 r.
podstrony