Jesteś w: Strona główna » Giełda » AERFINANC
Kurs bieżący 0,34
RSS

AERFINANC

AERFINANCE PLC [AER] Kod ISIN: GB00B42V2T10
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,34 0,34 0,34 0,34 0.00 % 100 34 12:06
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
AERFINANCE PLC powstała w 2006 roku, w latach 2008-2010 notowana była na giełdzie we Frankfurcie. W związku z faktem, że główną działalność spółka prowadzi na terenie Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej, Zarząd podjął decyzję o przeniesiu akcji na polski rynek alternatywny.

W 2010 roku AerFinance Plc wprowadziła na NewConnect swoją pierwszą spółkę portfelową AirMarket SA. Obecnie trwa private placement drugiego podmiotu zależnego – brytyjskiej Avtech Aviation&Engineering PLC. Oprócz tych spółek w portfolio AerFinance znajdują się również litewska Direct Fly, oferująca zarządzanie statkami powietrznymi, świadczące usługi IT dla lotnictwa AerSoftware Sp. z o.o. i IMW Sp. z o.o., Lubelska Grupa Lotnicza sp. z o.o. oraz dwa podmioty z branży IT: Alertfinansowy.pl Sp. z o.o. oraz Shopifier Sp. z o.o.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 6 maja 2011 roku.
podstrony