Jesteś w: Strona główna » Giełda » ARI
Kurs bieżący 0,21
RSS

ARI

AGENCJA ROZWOJU INNOWACJI SPÓLKA AKCYJNA [ARI] Kod ISIN: PLAGRIN00021
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,21 0,21 0,21 0,21 0.00 % 50 10 06.12.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
Agencja Rozwoju Innowacji S.A. jest firmą doradczo - inwestycyjną świadczącą usługi związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz organizacji samorządowych w postaci kapitału :
- bezzwrotnego (fundusze i dotacje europejskie),
- udziałowego (inwestorzy finansowi lub branżowi, fundusze Venture Capital / Private Equity, aniołowie biznesu, rynek główny GPW, rynek alternatywny NewConnect),
- dłużnego (rynek obligacji w tym Catalyst, kredyt, leasing, faktoring, etc.).

Spółka pomaga w pozyskiwaniu kapitału na realizację innowacyjnych przedsięwzięć e‑biznesowych będących na etapie start-up, zawierających w sobie duży potencjał rozwojowy.

Specjalizuje się również w profesjonalnym doradztwie gospodarczym, świadczy usługi z zakresu organizacji szkoleń dla kadry menedżerskiej i specjalistów oraz oferuje usługi doradcze z obszaru komercjalizacji wiedzy, zapewniające profesjonalne wsparcie w procesie transferu wiedzy i technologii z uczelni do przedsiębiorstw.

Agencja Rozwoju Innowacji SA zadebiutowała na parkiecie NewConnect 5 grudnia 2012 r. Jest to 424. spółka notowana oraz 83. debiut w 2012 r. na alternatywnym rynku akcji GPW.


podstrony