Jesteś w: Strona główna » Giełda » ARTNEWMED
Kurs bieżący 0,00
RSS

ARTNEWMED

ART NEW MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA [ANM] Kod ISIN: PLANMD000014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
ART NEW MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA jest pierwszym w Polsce przedsięwzięciem zmierzającym do profesjonalnego, harmonijnego i efektywnego połączenia świata biznesu i kultury. U podłoża projektu legł zamysł dostarczania kompletnych rozwiązań dotyczących całego rynku sztuki, nie tylko związanych bezpośrednio z obrotem dziełami sztuki.

Praktyka inwestowania w dzieła sztuki - oprócz tego, że potwierdzona przewidywalnym wzrostem wartości - znajduje uzasadnienie również w kontekście korzyści pozafinansowych, polegających na uzyskaniu "dywidendy emocjonalnej", mierzonej satysfakcją z dokonanego zakupu i uznaniem środowiska.

Bliski kontakt ze sztuka to efektywne, jednoznacznie pozytywnie odbierane, zmienianie rzeczywistości prywatnej, ale też zawodowej. Rozwijając ideę "Otaczania się sztuka", Art NEW media S.A. dostarcza metody uczynienia z niej aspektu aktywności biznesowej. Przygotowała oparte na wybitnej sztuce rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw - wprowadziła na rynek produkty, które mają kreować lub wspierać ich wizerunek i działania marketingowe oraz stanowić mogą bezpośrednie lub pośrednie wsparcie sprzedaży. Są narzędziami do budowania trwałych więzi lojalności oraz nawiązania relacji z klientami na płaszczyźnie innej niż biznesowa. Pozwalają wykreować możliwości ciągłego z nim kontaktu, nie tylko za pomocą własnych ofert produktowych i promocyjnych.

Połączenie możliwości, jakie dają propozycje spółki Art NEW media S.A. z aktywnością Galerii oraz potencjałem wydawcy miesięcznika "sztuka.pl" pozwala na harmonijne połączenie sztuki z działaniami komercyjnymi.

Proponowane rozwiązania wybiegają znacząco poza ramy public relations, z którym większość działań z zakresu kultury i sztuki jest utożsamiana.

Spółka zadebiutowała na NewConnect 5 listopada 2008 roku.
podstrony