Jesteś w: Strona główna » Giełda » ATREM
Kurs bieżący 2,00
RSS

ATREM

ATREM SPÓŁKA AKCYJNA [ATR] Kod ISIN: PLATREM00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
2,12 2,00 2,12 2,00 -9.09% ↓ 24504 49 22.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  ATREM

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2009-01-07

ATREM oferuje kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego zaplecza inżynieryjnego dużych projektów infrastrukturalnych i budowlanych, tj. automatyki przemysłowej, elektroenergetyki oraz klimatyzacji.

Spółka przy tworzeniu swoich rozwiązań wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dysponuje wieloma certyfikatami i uprawnieniami branżowymi. Wśród partnerów ATREM są takie międzynarodowe firmy jak: m.in.: Schneider Electric, GE FANUC, IBM, Microsoft.

Przewagą konkurencyjną Spółki jest konsekwentnie stosowany model biznesowy, pozwalający na kompleksową obsługę całego łańcucha czynności, począwszy od projektu, poprzez wykonawstwo, na eksploatacji i serwisie wykonanych instalacji kończąc. Grupa Kapitałowa Atrem realizuje także projekty na zasadzie generalnego wykonawstwa (GW)

Od 2007 roku ATREM tworzy Grupę Kapitałową ze spółką CONTRAST (ATREM ma w niej 100% udziałów), która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji elektroenergetycznych. Do Grupy w 2008 roku dołączyła spółka ELEKTRO-SYSTEM zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem sieci i instalacji elektrycznych. W I kw. 2010 r. ELEKTRO-SYSTEM został włączony w struktury spółki CONTRAST. W 2008 roku do Grupy dołączyła też spółka DOM-MAR, specjalizująca się przede wszystkim w wykonawstwie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych i grzewczych.

Celem strategicznym Grupy jest systematyczna rozbudowa oferty, dzięki czemu coraz bardziej kompleksowo będzie mogła realizować złożone projekty, także w ramach generalnej realizacji inwestycji (GRI), dotyczące dużych obiektów budowlanych o charakterze infrastrukturalnym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

Debiut na GPW07 stycznia 2009r.

podstrony