Jesteś w: Strona główna » Giełda » BBIDEV
Kurs bieżący 0,59
RSS

BBIDEV

BBI Development SA
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,56 0,56 0,59 0,59 +5.36% ↓ 197248 114 16:49
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

BBI Development SA jest Spółką developerską notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, która łączy w sobie doświadczenie i nowoczesność.

BBI Development SA po połączeniu w maju 2010 r. z Juvenes Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem developerskim dysponującym pełnymi kompetencjami w całym zakresie procesu inwestycyjnego, począwszy od identyfikacji i pozyskiwania na atrakcyjnych warunkach nowych nieruchomości/projektów, poprzez skuteczne rozwiązywanie wszelkich kwestii prawno-administracyjnych, prowadzenie prac architektonicznych, inwestorstwa zastępczego, project management, kompleksowej obsługi prawnej procesu inwestycyjnego, a skończywszy na komercjalizacji i sprzedaży wytworzonej powierzchni oraz zarządzaniu portfelem nieruchomości. Juvenes-Projekt Sp. z o.o. jest spółką celową, wyodrębnioną ze struktury BBI Development SA, która kontynuuje wieloletnie tradycje Juvenes Sp. z o.o. powołaną do obsługi projektowej i inżynierskiej inwestycji prowadzonych przez BBI Development SA.

W dorobku i portfelu inwestycyjnym BBI Development SA znajduje się siedem projektów deweloperskich. Założenia wszystkich projektów są w pełni zgodne ze strategią inwestycyjną BBI Development SA, a ich wyróżnikiem jest niezwykle atrakcyjna, czasami wręcz unikalna lokalizacja nabywana za rozsądną cenę. W ciągu najbliższych lat podmioty celowe, w ramach których realizowane są przedsięwzięcia portfelowe Spółki, poniosą wydatki inwestycyjne w łącznej kwocie ok. 1,5 mld zł i wybudują ok. 225 tys. m2 powierzchni użytkowej. Oprócz wymienionych projektów Spółka pracuje nad aktywizacją kolejnych atrakcyjnych przedsięwzięć. Powyższe czyni z BBI Development SA jednego z większych inwestorów na rynku przedsięwzięć developerskich, w szczególności na terenie Warszawy.


Debiut na GPW: 12 czerwca 1997 r.
podstrony