Jesteś w: Strona główna » Giełda » BETACOM
Kurs bieżący 13,90
RSS

BETACOM

BETACOM SPÓŁKA AKCYJNA [BCM] Kod ISIN: PLBTCOM00016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
14,30 13,90 14,30 13,90 -2.80% ↓ 251 4 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Firma Betacom S.A. została założona w 1995 roku. W ciągu dotychczasowej działalności na rynku, specjalizując się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych, zyskaliśmy ścisłą pozycję w gronie największych integratorów polskiego rynku. Doświadczenie, które nabyliśmy dzięki zrealizowanym projektom wykorzystujemy dostosowując ofertę do szybko zmieniających się uwarunkowań rynkowych. Potrzeby oraz wymagania naszych Klientów traktujemy z najwyższym priorytetem. Wykorzystując światowej klasy technologie oraz systemy informatyczne dostarczamy naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe wnosząc wartość dodaną do ich działalności.

Zakres funkcjonowania firmy obejmuje najważniejsze sektory gospodarki. Swoje usługi dopasowujemy do kluczowych segmentów rynku m.in.: finansowego, przemysłowego, telekomunikacyjnego oraz administracji publicznej. Zakończone z sukcesem projekty i liczne referencje od Klientów, potwierdzają naszą wysoką jakość oraz troskę o świadczone przez nas usługi. Ugruntowaną pozycję na rynku uzyskaliśmy dzięki unikalnym rozwiązaniom i systematycznemu podnoszeniu kompetencji w wielu obszarach biznesowych. Sygnowane przez nas projekty traktowane są indywidualnie przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowego wsparcia w trakcie, jak i po wdrożeniu. Gwarancją jakości naszych usług są najwyższe certyfikacje oraz statusy partnerstwa kluczowych dostawców rozwiązań i technologii IT na świecie.

Swoim klientom proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania wspierające zwiększenie wydajności przedsiębiorstw oraz konkurencyjności prowadzonej działalności dzięki optymalizacji kosztów, podniesieniu efektywności, usprawnieniu dostępu do informacji i poprawie komunikacji. Nasza działalność skupia się min.: na integracji systemów informatycznych, produkcji oprogramowania na zamówienie, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów zarządzania wiedzą i kapitałem ludzkim, integrowaniu usług sieciowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych.

Od 2004 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od lat należymy do liderów rynku oferującego najwyższej klasy rozwiązania IT. Nasze zaangażowanie wielokrotnie było nagradzane za jakość, standard świadczonych usług oraz wkład w rozwój technologiczny rozwiązań informatycznych.

Ugruntowana pozycja firmy pozwoliła na zaangażowanie w innowacje technologiczne oraz powołanie nowych podmiotów. Od września 2006 roku świadczymy usługi z zakresu Business Intelligence w ramach firmy BI Insight S.A.

Debiut na GPW19 marca 2004 r.

podstrony