Jesteś w: Strona główna » Giełda » BIOFACTOR
Kurs bieżący 2,88
RSS

BIOFACTOR

BIOFACTORY SPÓŁKA AKCYJNA [BFC] Kod ISIN: PLBFCTR00013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
2,88 2,88 2,88 2,88 0.00 % 10 - 18.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
Biofactory SA Głównym przedmiotem działalności spółki jest produkcja wyrobów z drewna na potrzeby rynku budowlanego oraz meblowego. Obejmuje ona szeroko rozumianą dużą galanterię drzewną tj. m.in. budowlane elementy drewniane (tarcica, więźby dachowe, podbitka), elementy podłogowe z buka oraz drewno kominkowe. Spółka świadczy również usługi suszenia, parowania, impregnowania i przetarcia drewna.
Oferta Biofactory kierowana jest do przedsiębiorstw budowlanych, składów budowlanych krajowych i zagranicznych, producentów meblowych oraz na lokalny rynek małych podmiotów gospodarczych i odbiorców indywidualnych. Firma działa głównie na terenie Polski południowo – wschodniej oraz centralnej (w promieniu ok. 200 km od siedziby spółki), ponadto część produkcji jest eksportowana na rynki Austrii, Niemiec, Słowacji, Szwecji oraz Węgier.
Głównym założeniem strategicznym Biofactory jest przejście od produkcji wyrobów typowo tartacznych do bardziej przetworzonych produktów wykorzystywanych w budownictwie i meblarstwie oraz produkcji energii w układzie kogeneracyjnym (prąd i ciepło) lub produkcji ekologicznego paliwa z biomasy.
podstrony