Jesteś w: Strona główna » Giełda » BLUETAX
Kurs bieżący 0,01
RSS

BLUETAX

BLUE TAX GROUP SPÓŁKA AKCYJNA [BTG] Kod ISIN: PLBLTXG00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,01 0,01 0,01 0,01 0.00 % 900 9 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
BLUE TAX GROUP SPÓŁKA AKCYJNA jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem świadczącym kompleksowe usługi doradcze z zakresu rachunkowości, ewidencji oraz finansów.

Model działania spółki polega na dostarczeniu klientowi zindywidualizowanego produktu dostosowanego do personalnych potrzeb i oczekiwań odbiorcy. Długofalowym celem Emitenta jest stworzenie kompleksowej oferty skierowanej głównie do małych i średnich przedsiębiorców.

Blue Tax Group działa na rynku usług doradczych i finansowych dla przedsiębiorstw od 1992 roku. W 2007 roku spółka zaczęła budowę pierwszej w Polsce sieci franczyzowej centrów kompleksowo obsługujących przedsiębiorstwa. Centra te świadczą usługi: rachunkowe, doradcze z zakresu: pozyskiwania dotacji z UE,  kredytów, leasingu, faktoringu, prawa oraz  podatków.

Spółka zadebiutowała na NewConnect 6 lutego 2008 roku.

  
podstrony