Jesteś w: Strona główna » Giełda » BORYSZEW
Kurs bieżący 4,70
RSS

BORYSZEW

BORYSZEW SA [BRS] Kod ISIN: PLBRSZW00011
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
4,70 4,65 4,72 4,70 0.00 % 88298 414 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Oprócz środków pomocniczych do przetwórstwa polichlorku winylu, głównymi dziedzinami, na które stawia spółka w dalszym rozwoju są: obszar motoryzacji oraz budownictwa i przemysłu opakowaniowego, a więc dziedzin, które najdynamiczniej rozwijają się lub będą rozwijać w Polsce.

Od roku 2000 spółka posiada również swój oddział w Suchedniowie, gdzie produkowane są elektryczne i spalinowe wózki widłowe.

W 1996 roku wdrożyła system zapewnienia jakości w oparciu o normy ISO 9001 i uzyskała certyfikat TÜV Berlin. Posiadanie systemu jest gwarancją dla naszych odbiorców, że jakość dostarczanych im wyrobów jest powtarzalna i zgodna z ich oczekiwaniami. Głównym celem przyjętej i realizowanej polityki jakości Spółki jest traktowanie klienta jako najważniejszego ogniwa systemu jakości, dążenie do spełnienia potrzeb i oczekiwań klientów, przypisywanie całemu personelowi odpowiedzialności za jakość oraz ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością.

Od 1996 roku posiada certyfikat realizatora programu "Odpowiedzialność i Troska", przyznany za całokształt podjętych i realizowanych działań w zakresie programu "Responsible and Care". Dzięki inwestycjom na przestrzeni ostatnich kilku lat i licznym przedsięwzięciom zmniejszającym oddziaływanie Zakładów na środowisko, spółka jest przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie załogi. Wszystkie podjęte w ostatnich latach działania sprawiły, że nie tylko zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia dla swoich pracowników, ale stwarza ciągle nowe miejsca pracy. Swoim akcjonariuszom gwarantuje dużą stabilność, a dla swoich klientów i dystrybutorów jest bardzo atrakcyjnym partnerem.


Debiut na GPW20 maja 1996 r.

podstrony