Jesteś w: Strona główna » Giełda » BOWIM
Kurs bieżący 0,00
RSS

BOWIM

Bowim S.A. [BOW] Kod ISIN: PLBOWM000019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Firma BOWIM powstała w 1995 r. jako spółka cywilna, która w wyniku dynamicznego rozwoju została przekształcona w roku 2001 w spółkę akcyjną. W 2007 r. firma przeniosła swoją siedzibę główną z Tarnowskich Gór do Sosnowca. W roku 2001 przedsiębiorstwo po raz pierwszy otrzymało tytuł Gazele Biznesu - przyznawaną przez Puls Biznesu, najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce.

Głównym przedmiotem działalności jest handel wyrobami hutniczymi. Firma BOWIM oferuje szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na który składają się produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu. Struktura organizacyjna firmy stworzona została z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb klienta. Dobrze wyszkolona kadra gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Centrala firmy znajdująca się w Sosnowcu oraz oddziały (Gdańsk, Kielce, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa) i magazyny (Sławków, Szczecin)  na terenie całego kraju tworzą logistyczną sieć dystrybucji, która umożliwia szybką i sprawną dostawę do klienta. Dodatkowo całość wspierana jest przez nowoczesny systemem informatyczny.

 

Firma Bowim S.A. jest członkiem założycielem Polskiej Unii Dystrybutorów Stali. 

Debiut na GPW25 stycznia 2012 r.

podstrony