Jesteś w: Strona główna » Giełda » BPC
Kurs bieżący 0,10
RSS

BPC

BLACK PEARL CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA [BPC] Kod ISIN: PLBLKPC00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,09 0,09 0,10 0,10 +11.11% ↓ 16401 1486 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  BPC

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
BLACK PEARL CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA jest funduszem typu private equity, którego działalność polega na inwestowaniu posiadanych środków w akcje lub udziały spółek, reprezentujących w szczególności branże zaliczane do innowacyjnych, celem późniejszego wyjścia z inwestycji. Przedmiotem działalności spółki jest pozyskiwanie kapitału oraz realizacja inwestycji zgromadzonych środków pieniężnych w wyselekcjonowane podmioty niepubliczne, finansowanie ich rozwoju oraz merytoryczne wsparcie na różnych etapach wzrostu (również poprzez przekazywanie know-how w zakresie zarządzania i budowy wartości przedsiębiorstwa).

Celem dokonywanych inwestycji jest generowanie przez emitenta w średnim i długim terminie zysków wynikających ze wzrostu wartości spółek portfelowych, w które emitent dokonuje inwestycji. Emitent posiada w swoim portfelu m. in. takie spółki, jak: EO Networks (branża IT), Synopsis (podmiot planuje ubiegać się o wprowadzenie swoich akcji na rynek NewConnect), Emerson S.A. (plany wejścia na rynek NewConnect), Ibiza Ice Cafe (obecnie notowana na NewConnect), Dent-a-Medical (obecnie notowana na NewConnect), LUG (obecnie notowana na NewConnect), Sobet (notowana na NewConnect)

Spółka zadebiutowała na NewConnect 31 marca 2010 roku.
podstrony