Jesteś w: Strona główna » Giełda » BYTOM
Kurs bieżący 2,37
RSS

BYTOM

ZAKŁADY ODZIEŻOWE BYTOM SA [BTM] Kod ISIN: PLBYTOM00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
2,36 2,33 2,38 2,37 -0.84% ↓ 17293 40574 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  BYTOM

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

Zakłady Odzieżowe BYTOM S.A. należą do najstarszych  polskich przedsiębiorstw branży odzieżowej.
Firma rozpoczęta swoją działalność w lipcu 1945 r., kiedy to  powstała Fabryka Konfekcji w Bytomiu. Od stycznia 1995 roku  Bytom jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów  Wartościowych. Spółka ma swoją siedzibę w zabytkowym,
o ponad 900-letniej tradycji, mieście o tej samej nazwie.  Przedmiotem działalności jest produkcja odzieży oraz  działalność handlowa i usługowa w kraju i zagranicą.
Firma Bytom, w oparciu o 60-letnie doświadczenie połączone  z nowoczesną technologią, specjalizuje się głównie
w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej o klasycznej linii  (garniturów, marynarek i spodni męskich).

Od 60 lat BYTOM S.A. nieprzerwanie do chwili obecnej,  zajmuje się konfekcjonowaniem odzieży.
Doskonałość i perfekcja, jak również atrakcyjność cenowa  oferowanych produktów przyciągnęła do firmy wielu klientów  z kraju i zagranicy.

Od tego czasu wyprodukowano kilkadziesiąt milionów ubrań,  marynarek i spodni, które zostały sprzedane nie tylko na rynku  polskim, ale również w wielu krajach świata, m.in.
w Niemczech, Francji, Anglii, USA, Włoszech. Jakość produktów Bytomia, oprócz wykonania, to również  starannie dobrane tkaniny, importowane z najlepszych fabryk  takich jak Zignone, Vitale Barberis Canonico, Guabello,  Marzotto.

Wśród przedsiębiorstw odzieżowych w kraju Spółka znajduje się  w czołówce firm, biorąc pad uwagę ilość i wartość sprzedaży. Z punktu widzenia jakości produkcji firma zaliczana jest do  najlepszych producentów ubiorów męskich.
Firma w trakcie swojej działalności otrzymała wiele nagród, m.in. Wybitnego Polskiego Eksportera, Doskonałość Mody 2000,  Złotą Pętelkę, Złote Godło, Laur Konsumenta 2005, Zloty Medal  MTP.

Debiut na GPW05 stycznia 1995 r.

podstrony