Jesteś w: Strona główna » Giełda » BYTOM
Kurs bieżący 0,00
RSS

BYTOM

ZAKŁADY ODZIEŻOWE BYTOM SA [BTM] Kod ISIN: PLBYTOM00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  BYTOM

Opis spółki

  

Zakłady Odzieżowe BYTOM S.A. należą do najstarszych  polskich przedsiębiorstw branży odzieżowej.
Firma rozpoczęta swoją działalność w lipcu 1945 r., kiedy to  powstała Fabryka Konfekcji w Bytomiu. Od stycznia 1995 roku  Bytom jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów  Wartościowych. Spółka ma swoją siedzibę w zabytkowym,
o ponad 900-letniej tradycji, mieście o tej samej nazwie.  Przedmiotem działalności jest produkcja odzieży oraz  działalność handlowa i usługowa w kraju i zagranicą.
Firma Bytom, w oparciu o 60-letnie doświadczenie połączone  z nowoczesną technologią, specjalizuje się głównie
w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej o klasycznej linii  (garniturów, marynarek i spodni męskich).

Od 60 lat BYTOM S.A. nieprzerwanie do chwili obecnej,  zajmuje się konfekcjonowaniem odzieży.
Doskonałość i perfekcja, jak również atrakcyjność cenowa  oferowanych produktów przyciągnęła do firmy wielu klientów  z kraju i zagranicy.

Od tego czasu wyprodukowano kilkadziesiąt milionów ubrań,  marynarek i spodni, które zostały sprzedane nie tylko na rynku  polskim, ale również w wielu krajach świata, m.in.
w Niemczech, Francji, Anglii, USA, Włoszech. Jakość produktów Bytomia, oprócz wykonania, to również  starannie dobrane tkaniny, importowane z najlepszych fabryk  takich jak Zignone, Vitale Barberis Canonico, Guabello,  Marzotto.

Wśród przedsiębiorstw odzieżowych w kraju Spółka znajduje się  w czołówce firm, biorąc pad uwagę ilość i wartość sprzedaży. Z punktu widzenia jakości produkcji firma zaliczana jest do  najlepszych producentów ubiorów męskich.
Firma w trakcie swojej działalności otrzymała wiele nagród, m.in. Wybitnego Polskiego Eksportera, Doskonałość Mody 2000,  Złotą Pętelkę, Złote Godło, Laur Konsumenta 2005, Zloty Medal  MTP.

Debiut na GPW05 stycznia 1995 r.

podstrony