Jesteś w: Strona główna » Giełda » CAPITAL
Kurs bieżący 0,00
RSS

CAPITAL

CAPITAL PARTNERS SA [CPA] Kod ISIN: PLCPTLP00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  CAPITAL

Opis spółki

  

Capital Partners S.A. jest polską spółka publiczną założoną w kwietniu roku 2002 w celu prowadzenia działalności inwestycyjnej oraz doradczej. W czerwcu roku 2002 spółka przeprowadziła publiczną emisję akcji i obligacji.

Od 20 sierpnia 2004 roku akcje spółki są notowane na rynku równoległym Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

Spółka prowadzi również działalność doradczą, koncentrując się na pozyskiwaniu Klientów spośród średnich i dużych przedsiębiorstw prywatnych. Świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej bankowości inwestycyjnej. Jej celem jest pozyskiwanie dla Klientów finansowania poprzez przygotowanie i sprzedaż odpowiedniego instrumentu finansowego lub pozyskanie inwestora finansowego lub branżowego.

W szczególności, koncentruje się na kreowaniu i plasowaniu wśród inwestorów finansowych zarówno standardowych jak i nowatorskich produktów inwestycyjnych opartych przede wszystkim o publiczny rynek papierów wartościowych.

Działalność ta obejmuje w szczególności:

 1. opracowanie strategii finansowania 
 2. opracowanie analiz ekonomiczno-finansowych
 3. doradztwo w zakresie przekształceń struktury zmierzających do ułatwienia procesu pozyskania zewnętrznych inwestorów lub innych form zewnętrznego finansowania
 4. doradztwo w zakresie pozyskania finansowania poprzez instrumenty dłużne (w tym w szczególności poprzez emisję obligacji)
 5. doradztwo i koordynacja prac w zakresie pozyskiwania zewnętrznych inwestorów finansowych lub branżowych
 6. usługi w zakresie zarządzania procesami fuzji i przejęć z udziałem innych podmiotów oraz organizacja finansowania tych procesów
 7. koordynacja wszelkich działań mających na celu uruchomienie i realizację programu finansowania publicznego lub pozyskania inwestora
 8. przeprowadzenie wszelkich działań niezbędnych dla wprowadzenia papierów do obrotu publicznego

Capital Partners S.A. posiada unikalne doświadczenie w kreowaniu i plasowaniu wśród inwestorów finansowych nowoczesnych produktów inwestycyjnych opartych o publiczny rynek papierów wartościowych.

Debiut na GPW20 sierpnia 2004 r.

podstrony