Jesteś w: Strona główna » Giełda » CDPROJEKT
Kurs bieżący 84,71
RSS

CDPROJEKT

CD Projekt Red Spółka Akcyjna [CDR] Kod ISIN: PLOPTTC00011
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
85,98 84,20 85,98 84,71 -0.41% ↓ 347702 29647401 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  CDPROJEKT

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

Grupa Kapitałowa CD PROJEKT to istniejąca od ponad 20 lat grupa firm zajmująca się produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD PROJEKT RED) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

CD PROJEKT RED Studio  – działające od 2002 r. studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Twórca znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii, której trzy części sprzedały się w liczbie przekraczającej 16 mln egzemplarzy. Studio CD PROJEKT RED jest jednym z najbardziej szanowanych twórców gier typu RPG. Zatrudnia ponad 250 światowej klasy polskich i zagranicznych specjalistów od grafiki, animacji, programowania i designu.

GOG Ltd. – zaliczana do ścisłej światowej czołówki, globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Działająca w ultranowoczesnym modelu biznesowym spółka operuje głównie na rynku amerykańskim i zachodnioeuropejskim. W katalogu GOG.com znajduje się ponad tysiąc klasycznych produkcji od większości wydawców z całego świata.


Debiut na GPW: 2 sierpnia 2011 r.


podstrony