Jesteś w: Strona główna » Giełda » CDPROJEKT
Kurs bieżący 0,00
RSS

CDPROJEKT

CD Projekt Red Spółka Akcyjna [CDR] Kod ISIN: PLOPTTC00011
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  CDPROJEKT

Opis spółki

  

Grupa Kapitałowa CD PROJEKT to istniejąca od ponad 20 lat grupa firm zajmująca się produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD PROJEKT RED) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

CD PROJEKT RED Studio  – działające od 2002 r. studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Twórca znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii, której trzy części sprzedały się w liczbie przekraczającej 16 mln egzemplarzy. Studio CD PROJEKT RED jest jednym z najbardziej szanowanych twórców gier typu RPG. Zatrudnia ponad 250 światowej klasy polskich i zagranicznych specjalistów od grafiki, animacji, programowania i designu.

GOG Ltd. – zaliczana do ścisłej światowej czołówki, globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Działająca w ultranowoczesnym modelu biznesowym spółka operuje głównie na rynku amerykańskim i zachodnioeuropejskim. W katalogu GOG.com znajduje się ponad tysiąc klasycznych produkcji od większości wydawców z całego świata.


Debiut na GPW: 2 sierpnia 2011 r.


podstrony