Jesteś w: Strona główna » Giełda » DENTAMDC
Kurs bieżący 0,00
RSS

DENTAMDC

DENT-A-MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA [DAM] Kod ISIN: PLDNTMD00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
DENT-A-MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA to sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych oferująca kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i w ramach abonamentów firmowych. Kliniki Dent-a-Medical oferują kompleksowe leczenie z zakresu profilaktyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, protetyki, ortodoncji, periodontologii, implantologii, chirurgii stomatologicznej czy stomatologii dziecięcej.

Firma działa od 2005 roku. Początkowo Spółka koncentrowała swoją działalności na realizacji usług stomatologicznych w klinikach własnych we Wrocławiu i w Warszawie. Za ich pośrednictwem świadczy profesjonalne usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i w ramach programów lojalnościowych dla pracowników firm i korporacji.

Podstawowym celem strategicznym Spółki obecnie, jest konsolidacja rynku stomatologicznego w Polsce poprzez budowę sieci partnerskiej gabinetów partnerskich opartej na efektach skali wynikających ze wspólnych zamówień sprzętu i materiałów, wspólnych kontraktach sprzedażowych i ogólnopolskim marketingu.

Emitent pragnie skupić się w szczególności na administrowaniu i kierowaniu siecią klinik partnerskich, stałym zwiększaniu zasięgu działalności przedsiębiorstwa, wspieraniu nowych partnerów biznesowych w szybkim adoptowaniu oferty, oraz na budowaniu wizerunku i znaczenia marki Dent-a-Medical S.A. Planem Emitenta jest stworzenie silnej ogólnopolskiej grupy franczyzowej. Partnerzy biznesowi będą odpowiedzialni za świadczenie profesjonalnych usług, na najwyższym poziomie zawodowym oraz etycznym, dla każdego pacjenta.

Spółka pragnie przyszłym partnerom biznesowym zaoferować wspólną tożsamość, oferując im wspomagająco swoją markę a co za tym idzie renomę i kompleksowość świadczenia usług oraz rozpoznawalność przynależności do sieci.

Strategia Dent-a-Medical S.A. na najbliższe lata przewiduje:
1. konsolidację rynku stomatologicznego w Polsce poprzez rozwój sieci partnerskiej
2. utworzenie sieci kliniki własnych Spółki w największych miastach Polski w zależności od tempa rozbudowy sieci
franczyzowej.

W wyniku skutecznej realizacji powyższych planów Spółki, w 2012 r. Dent-a-Medical S.A. zamierza zarządzać siecią gabinetów stomatologicznym o zasięgu ogólnopolskim, w ramach której będzie integrować podmioty działające na rynku
stomatologicznym.

Spółka zadebiutowała na New Connect 17 grudnia 2009 roku.
podstrony