Jesteś w: Strona główna » Giełda » DGA
Kurs bieżący 4,88
RSS

DGA

DGA S.A. [DGA] Kod ISIN: PLDGA0000019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
4,89 4,88 4,89 4,88 -0.20% ↓ 2 10 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  DGA

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

DGA jest pierwszą w Polsce publiczną firmą konsultingową, która pod dewizą DORADZAMY WIELKIM JUTRA łączy doradztwo biznesowe z informatyką. Profesjonalna i perfekcyjna grupa kapitałowa, z wielkimi możliwościami witalnymi. Przebojem dołączyła do grona gwiazd światowego konsultingu działających w Polsce. Tę pozycje i potencje przekuwa w polską markę. Jest „zawsze krok przed Klientem”.

DGA oferuje szeroki zakres kompetencji i rozwiązań klientom działających w różnorodnych branżach. Doradcy DGA wspierają lub rozwiązują problemy przedsiębiorców, czy też organizacji realizując wiele istotnych projektów ważnych dla regionu i Polski w obszarze projektów unijnych, przekształcania i podnoszenia efektywności dużych przedsiębiorstw, wdrażania systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwa informacji, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych, z zastosowaniem własnych narzędzi informatycznych. Spółka konsekwentnie rozszerza swoją ofertę poprzez nieustanny rozwój własnych kompetencji i narzędzi informatycznych oraz poprzez budowę Grupy Kapitałowej DGA, w której aktualnie znajduje się sześć podmiotów.
DGA z siedzibą w Poznaniu posiada oddziały w Moskwie, biura w Warszawie i Katowicach.

Debiut na GPW20 kwietnia 2004 r.

podstrony