Jesteś w: Strona główna » Giełda » DIGITAL
Kurs bieżący 0,27
RSS

DIGITAL

DIGITAL AVENUE SPÓŁKA AKCYJNA [DGL] Kod ISIN: PLDGTAV00013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,27 0,27 0,27 0,27 -3.57% ↓ 300 81 03.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
DIGITAL AVENUE SPÓŁKA AKCYJNA to grupa kapitałowa skupiająca spółki internetowe działające w sektorach: lifestyle i rozrywka. Stawia sobie za cel rozwój i zwiększanie wartości swoich przedsięwzięć poprzez dostarczania treści, usług, rozrywki i nowych rozwiązań na portalach tematycznie związanych z szeroko pojętym stylem życia.

Digital Avenue S.A. zarządza marką – Styl.fm. Jest to grupa portali i usług internetowych skupiająca innowacyjne projekty internetowe i mobilne, wokół których budowane są wirtualne społeczności. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 3 miliony użytkowników.

Strategia Spółki zakłada realizacje przedsięwzięć na bazie już istniejących aktywów, a także poprzez przejęcia serwisów internetowych w najbardziej opłacalnych kategoriach tematycznych przy ciągłym poszerzaniu funkcjonalności i jakości posiadanych już w swojej grupie portali.

W związku z ciągłym rozwojem i nowymi planami inwestycyjnymi, planowane jest przeniesienie spółki na rynek regulowany GPW w 2011-2012 roku.

Spółka zadebiutowała na NewConnect 30 sierpnia 2007 roku.
podstrony