Jesteś w: Strona główna » Giełda » DOMDEV
Kurs bieżący 63,00
RSS

DOMDEV

DOM DEVELOPMENT SA [DOM] Kod ISIN: PLDMDVL00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
64,40 63,00 65,00 63,00 0.00 % 4438 284 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Firma Dom Development S.A. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1996 r. Od października 2006 roku akcje Dom Development S.A. są notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową firmy, bardzo dobrą płynność finansową i stanowi gwarancję dla wszystkich osób fizycznych i prawnych związanych z Dom Development. Stało się to możliwe dzięki napływowi kapitału popartego wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku nieruchomości.

Celem spóki jest nowoczesna firma zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań oraz systemu finansowania zakupu nieruchomości pozwalający na zakup własnego mieszkania praktycznie wszystkim pracującym mieszkańcom kraju. Aby to osiągnąć wspólnie z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi opracowuje, dostosowane do oczekiwań i możliwości klientów oraz oparte na najlepszych na rynku kredytach hipotecznych, programy zakupu mieszkań.
Pragnie stworzyć dostosowaną do tego systemu szeroką bazę ofert, która już w tej chwili przedstawia się niezwykle bogato i obejmuje zarówno wysokiej jakości mieszkania w popularnej, tradycyjnej zabudowie, jaki i budownictwo jednorodzinne.

Dom Development został po raz kolejny wyróżniony Certyfikatem Dewelopera przyznawanym przez krajową Izbę Budownictwa w uznaniu znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego, solidności i rzetelności oraz gwarancji bezpieczeństwa prawnego i finansowego dla klientów, a kolejne realizacje zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych – organizacji zrzeszających najbardziej solidnych i wiarygodnych deweloperów.

Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez Dom Development zaspokajają potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i klientów o znacznie wyższych możliwościach finansowych wymagających przede wszystkim najwyższej jakości i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Dom Development dysponuje najszerszą ofertą na stołecznym rynku nieruchomości praktycznie we wszystkich jego segmentach. Realizuje popularne projekty mieszkaniowe zarówno dla masowego klienta, jak i ekskluzywne rezydencje – przeznaczone dla zamożnej grupy klientów. Coraz większą część oferty stanowią apartamenty o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Warszawy, skierowane dla osób ceniących spokój i wypoczynek we własnym ogrodzie, prowadzących rodzinny tryb życia.

Debiut na GPW24 października 2006 r.

podstrony