Jesteś w: Strona główna » Giełda » EMPERIA
Kurs bieżący 82,00
RSS

EMPERIA

EMPERIA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA [EMP] Kod ISIN: PLELDRD00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
79,00 78,24 82,49 82,00 +2.24% ↓ 3515 286439 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  EMPERIA

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
EMPERIA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA jest jedną z największych i najbardziej aktywnych firm handlowych w Polsce. Prowadzi handel detaliczny oraz dystrybucję artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych. Dystrybucja artykułów FMCG odbywa się poprzez magazyny Cash&Carry i Centra Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce. Szeroki asortyment artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych, korzystne warunki handlowe, nowoczesny system informatyczny i logistyczny oraz ciągła praca nad zaspokajaniem oczekiwań klientów czynią z Emperii wiodącego partnera handlowego dla ponad 50 tysięcy polskich sklepów.

Handel detaliczny Emperii prowadzony jest poprzez sieci supermarketów, w tym Stokrotkę, Delimę, Groszek, Milea, Lewiatan i Euro Sklep. Emperia wspólnie z polskimi kupcami organizuje sieci o różnorodnych formatach, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb klientów.

Debiut na GPW03 stycznia 2002 r.

 
podstrony