Jesteś w: Strona główna » Giełda » ENELMED
Kurs bieżący 8,95
RSS

ENELMED

CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED SPÓŁKA AKCYJNA [ENE] Kod ISIN: PLENLMD00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
8,95 8,95 8,95 8,95 +4.68% ↓ 1 - 19.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  ENELMED

Opis spółki

  
CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED SPÓŁKA AKCYJNA istnieje od 1993 roku. Obecnie na sieć medyczną ENEL-MED składa się kilkaset placówek medycznych w całej Polsce. Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1998 roku. ENEL-MED może się także poszczycić własnymi oddziałami i pracowniami diagnostycznymi (Bielany w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin). Centrum oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację - czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Usługi świadczone są w następujących zakresach:
  • przychodnie specjalistyczne (lekarze wszystkich specjalności),
  • kliniki stomatologiczne,
  • diagnostyka obrazowa (tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, RTG, mammograf, USG i inne),
  • szpital,
  • rehabilitacja,
  • centrum psychologiczne,
  • teleradiologia i outsourcing,
  • szkoła rodzenia,
  • autorskie programy profilaktyczne,
  • wysokospecjalistyczna poradnia okulistyczna.

Centrum posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group oraz innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W ENEL-MED obecnie pracuje około 1560 osób, w tym ok. 760 lekarzy (ok. 695 konsultantów i 65 stomatologów) i ok. 380 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. 95% kadry medycznej posiada II stopień specjalizacji. Z usług ENEL-MED korzysta ponad 300 tys. pacjentów. W ramach programu Enel-Care, Centrum obsługuje blisko 83 tys. pacjentów abonamentowych (dane za I-IIIQ 2010 r.).

W 2004 roku Centrum uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymogami normy ISO 9001:2000, a re-certyfikacja przeprowadzona w styczniu 2010 roku zakończyła się rekomendacją do wydania certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2008.

Debiut na GPW: 14 czerwca 2011 r.
podstrony