Jesteś w: Strona główna » Giełda » ERGIS
Kurs bieżący 3,40
RSS

ERGIS

ERGIS-EUROFILMS SPÓŁKA AKCYJNA [EEF] Kod ISIN: PLEUFLM00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,50 3,38 3,50 3,40 0.00 % 5995 21 22.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  ERGIS

Wiadomości o spółce

  ERGIS

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2007-09-14

Grupa Kapitałowa ERGIS, budowana konsekwentnie od 1998 roku, w oparciu o firmę, której korzenie sięgają 1922 roku, to środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych oraz folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC. Grupa skupia nowoczesne i innowacyjne podmioty, dzięki czemu jest przykładem przedsiębiorstwa dynamicznego i o stabilnej pozycji rynkowej. Podstawę naszej kultury organizacyjnej stanowią: ekspansja, zrównoważony rozwój i innowacyjność.

Ekspansja
Międzynarodowy charakter Grupy ERGIS pozwala na ciągłe poszerzanie grup odbiorców naszych produktów. Wciąż doskonalimy się w taki sposób, by zrealizować nasze nadrzędne cele: zadowolenie klientów i najwyższą jakość. Połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnością i entuzjazmem umożliwia nam dotarcie do klientów z produktem o najwyżej  jakości w rozsądnej cenie. 

Zrównoważony rozwój 
Rozumiemy i doceniamy pojęcie kapitału ludzkiego. Naszą firmę tworzą osobowości, bez których dynamiczny rozwój byłby niemożliwy.

Dbamy o to, co nas otacza. Przywiązujemy wielką wagę do ochrony środowiska naturalnego podczas procesu produkcyjnego. Stosujemy najnowsze techniki recyklingu, by zminimalizować niekorzystne oddziaływanie odpadów na środowisko naturalne. 

Innowacyjność
Gwarantem najwyższej jakości jest nowoczesna infrastruktura i park maszynowy, który nieustannie ulepszamy, by dostarczać naszym klientom produkty jak najwyższej jakości.

Debiut na GPW
12 czerwca 2006 r.

podstrony