Jesteś w: Strona główna » Giełda » ESKIMOS
Kurs bieżący 0,33
RSS

ESKIMOS

ESKIMOS SPÓŁKA AKCYJNA [ESK] Kod ISIN: PLESKMS00016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,33 0,33 0,33 0,33 0.00 % 100 33 16.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
ESKIMOS SPÓŁKA AKCYJNA jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i sprzedażą mrożonych owoców i warzyw na zlecenie klientów branżowych. W zakładzie w Sokółce znajduje się nowoczesna linia technologiczna do produkcji mrożonych owoców i warzyw, magazyn oraz chłodnia głębokiego mrożenia.

Produkcja w Eskimos S.A. począwszy od roku 2000 prowadzona jest zgodnie z systemem kontroli jakości i bezpieczeństwa HACCP. Aby zapewnić zgodność norm jakościowych, Spółka współpracuje wyłącznie z dostawcami surowców, którzy także wdrożyli system HACCP.

W strukturze sprzedaży spółki średnio 80 procent to klienci zagraniczni (głównie z rynku niemieckiego, austriackiego i francuskiego). Odbiorcami produktów Eskimos S.A. są firmy takie, jak: Frosta AG, Bonduelle, Grupa Ardo, Frenzel oraz Jütro Jessen, Nutricia Polska.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 19 sierpnia 2010 roku.
podstrony