Jesteś w: Strona główna » Giełda » EXAMOBILE
Kurs bieżący 4,10
RSS

EXAMOBILE

EXAMOBILE SPÓŁKA AKCYJNA [EXA] Kod ISIN: PLEXMBL00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
4,00 4,00 4,20 4,10 +2.50% ↓ 1955 8 19.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
EXAMOBILE - Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych specjalistów którzy od 1999 roku zajmują się nowymi technologiami informatycznymi.

Examobile S.A. jest naszym najnowszym projektem, który został stworzony w celu projektowania i tworzenia aplikacji, gier oraz stron internetowych na mobilne urządzenia. W ramach tego przedsięwzięcia zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących internet i mobilne technologie.

Członkowie zespołu Examobile S.A. mają na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. Z ich usług skorzystało do tej pory szerokie spektrum klientów - od niedużych polskich firm po współpracę z globalnymi koncernami takimi jak Google, Apple czy Nokia. Dzięki stosowaniu innowacyjnych i efektywnych technik, tworzone przez nas rozwiązania w tym gry i aplikacje dostarczają klientom dużo satysfakcji i są bardzo użyteczne w stosowaniu.

Pierwsze notowanie spółki EXAMOBILE na rynku NewConnect

17 grudnia 2012 r na parkiecie rynku NewConnect zadebiutowała spółka EXAMOBILE. Jest to 427. spółka notowana oraz 86. debiut w 2012 r. na alternatywnym rynku akcji GPW.
podstrony