Jesteś w: Strona główna » Giełda » FAMUR
Kurs bieżący 5,73
RSS

FAMUR

FABRYKA MASZYN FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA [FMF] Kod ISIN: PLFAMUR00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
5,60 5,60 5,73 5,73 +2.32% ↓ 40151 228182 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
Grupa FAMUR należy do czołówki światowych producentów maszyn stosowanych w górnictwie podziemnym. Trzon Grupy stanowią spółki FAMUR, NOWOMAG, FAZOS i PIOMA, które są w stanie zaopatrzyć kopalnię w kompletny system wydobywczy. Grupa koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru, dzięki którym następuje automatyzacja i zwiększenie bezpieczeństwa pracy.

Maszyny Grupy FAMUR są przystosowane do pracy w szczególnie trudnych warunkach górniczo-geologicznych, co pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie. Produkowane przez Grupę zmechanizowane kompleksy ścianowe umożliwiają wydobycie złóż węgla o grubości od 0,9m do 6m. W ich skład wchodzą kombajny ścianowe, zmechanizowane obudowy ścianowe oraz przenośniki zgrzebłowe.

Debiut na GPW: 2006 r.
podstrony