Jesteś w: Strona główna » Giełda » FOTA
Kurs bieżący 0,00
RSS

FOTA

FOTA SA [FOT] Kod ISIN: PLFOTA000014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  FOTA

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2008-02-23

Fota, której historia sięga lat 70-tych ubiegłego stulecia, jest czołowym polskim dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także sprzętu i narzędzi dla warsztatów. Współpracuje w tym zakresie z około 200 firmami wśród których wyróżnić można tak renomowanych producentów jak: Bosch, ZF, SKF, ATE, RAICAM.

W ofercie posiada także produkty własnych marek: KAGER, RACER (części zamienne) oraz PDtools (narzędzia i sprzęt warsztatowy).

Aktualnie posiada rozległą sieć dystrybucji z nowoczesnym centrum logistycznym w Łodzi oraz niemal pięćdziesiąt oddziałów w całej Polsce. Sprawny system dystrybucji pozwala w wielu miejscach w Polsce na realizację zamówienia już w ciągu 1 godziny od jego złożenia.

Spółka, jako pierwszy dystrybutor w Polsce, uruchomiła możliwość składania zamówień on-line.

Od 2001 roku firma prowadzi także sieć niezależnych warsztatów Leader Service i Leader Service Truck zrzeszającą niemal 400 podmiotów, którym świadczy biznesowe usługi doradcze, dostarcza części zamienne oraz sprzęt i narzędzia warsztatowe, a także organizuje szkolenia dla pracowników.

 Debiut na GPW: 2006 r.
podstrony