Jesteś w: Strona główna » Giełda » GRODNO
Kurs bieżący 8,75
RSS

GRODNO

GRODNO SPÓŁKA AKCYJNA [GRN] Kod ISIN: PLGRODNO0015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
8,75 8,75 8,75 8,75 0.00 % 2 18 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
GRODNO SPÓŁKA AKCYJNA to jeden z najdłużej działających na polskim rynku dystrybutorów artykułów elektrycznych i oświetleniowych. Początki firmy sięgają 1990 roku - otworzono wówczas pierwszy rodzinny sklep elektryczny w Warszawie. Obecnie podstawowa działalności spółki skupia się na hurtowym handlu poprzez sieć 23 hurtowni zlokalizowanych na terenie całego kraju.

GRODNO S.A. od wielu lat jest liderem w województwie mazowieckim. Jednak dzięki dokonanym akwizycjom punktów sprzedażowych spółka rozpoczęła proces konsolidacji rozdrobnionego rynku i stała się jedną z czołowych firm w branży elektrotechnicznej w Polsce.

Spółka posiada szeroką i zdywersyfikowaną grupę odbiorców z sektorów energetyki, budownictwa, infrastruktury
i przemysłu. Oprócz bogatej oferty towarów - ponad 100 000 produktów - spółka świadczy dodatkowe usługi, w tym między innymi doradztwo techniczne, audyty systemów oświetlenia oraz instalacji elektrycznych, konserwację czy obsługę gwarancyjną.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 13 kwietnia 2011 roku.

podstrony