Jesteś w: Strona główna » Giełda » HELIO
Kurs bieżący 14,59
RSS

HELIO

HELIO SPÓŁKA AKCYJNA [HEL] Kod ISIN: PLHELIO00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
14,50 13,80 14,71 14,59 -0.82% ↓ 5808 82388 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
HELIO SPÓŁKA AKCYJNA jest czołowym importerem i dystrybutorem bakalii oraz liderem na rynku producentów mas makowych. Poza produktami z maku w ofercie HELIO znajdują się orzechy, owoce suszone i kandyzowane oraz ziarna. Spółka oferuje swoje produkty pod markami: HELIO, HELIO GOLD, Słoneczne Owoce do największych sieci handlowych, hurtowni i sklepów spożywczych w Polsce, a także zaopatruje pod markami własnymi (tzw. private labels) m.in. Auchan, Carrefour, EKO Holding, E.Leclerc, Intermarche, JMD „Biedronka”, Makro C&C, Netto, Real, czy Tesco.

Firma powstała w 1992 roku. Zakłady produkcyjne spółki zlokalizowane są w Wyględach, k. Warszawy, gdzie znajdują się m.in. najnowocześniejsze automaty paczkujące oraz autorska linia do produkcji masy makowej. Ze względu na dynamicznie rosnącą skalę działalności, HELIO jest obecnie w trakcie budowy nowego kompleksu produkcyjno-magazynowego w Brochowie pod Sochaczewem.

Debiut na GPW: 2007 r.
podstrony