Jesteś w: Strona główna » Giełda » HERKULES
Kurs bieżący 2,49
RSS

HERKULES

Herkules S.A. [HRS] Kod ISIN: PLZRWZW00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
2,37 2,32 2,49 2,49 +3.75% ↓ 44606 106 16:36
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  HERKULES

Opis spółki

  

Firma oferuje wynajem specjalistycznego sprzętu dźwigowego do realizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych: budowy mieszkań, obiektów biurowych i publicznych, a także na potrzeby przedsiębiorstw budownictwa inżynieryjnego. Podstawową część parku maszynowego stanowią żurawie wieżowe dolno i górnoobrotwe w klasach udźwigu od 45 do 250 tonometrów. Uzupełnieniem bazy żurawi są urządzenia wspomagające ich pracę tj.: stacjonarne ramy krzyżowe do posadowienia żurawi, torowiska jezdne tzw. klatki samowspinające do automontażu żurawi wieżowych stosowane w ekstremalnie trudnych warunkach terenowych. Dzięki tak skonfigurowanej bazie sprzętu firma jest w stanie obsłużyć zarówno małe i nieskomplikowane budowy jak i duże, zaawansowane technologicznie przedsięwzięcia.

Swoją działalność opiera głównie na nowoczesnym sprzęcie takich znanych marek jak M.A.N. WOLFFKRAN, LIEBHERR i TEREX COMEDIL współpracując w tym zakresie z największymi niemieckimi i włoskimi dealerami tych firm. Dzięki tej współpracy może szybko reagować na nietypowe potrzeby naszych Klientów, oferując bogatą paletę wzajemnie kompatybilnych elementów uzupełniających parametry techniczne wynajmowanych żurawi. Firma może tworzyć nawet najbardziej nietypowe ich konfiguracje, niezbędne przy realizacji bardzo specyficznych projektów. Jednocześnie posiada zapewnione zaplecze serwisowe w zakresie dostaw części zamiennych i komponentów. Ciągle rozbudowuje, uzupełnia i unowocześnia swoją bazę, a ofertę rozszerzyła także o sprzedaż żurawi i urządzeń wspomagających.

W zakresie montażu i demontażu żurawi wieżowych podwykonawcami firmy są między innymi: GASTEL, SARENS, ŻURAW GROHMANN, JALEN.

Usługa kompleksowej obsługi wynajmu obejmuje:
- transport ,
- montaż ,
- zapewnienie stosownych zezwoleń dotyczących pracy żurawi ,
- obsługę operatorską ,
- kompleksowy serwis techniczny ,
- demontaż po realizacji zadania.

Debiut na GPW: 2010 r.

podstrony