Jesteś w: Strona główna » Giełda » IMPEL
Kurs bieżący 22,20
RSS

IMPEL

IMPEL SA [IPL] Kod ISIN: PLIMPEL00011
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
22,60 21,66 22,60 22,20 +1.74% ↓ 805 17735 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  IMPEL

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
Grupa Impel to największa w Polsce grupa firm specjalizujących się w outsourcingu dla przedsiębiorstw. Outsourcing jest narzędziem zarządzania strategicznego. Polega na oddaniu firmom zewnętrznym zadań niezwiązanych bezpośrednio z priorytetową działalnością przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu Grupy Impel Klienci mogą się skoncentrować na aktywności stanowiącej podstawę ich biznesu mając pewność, że ich działalność poboczna znajduje się w rękach profesjonalistów. 

Grupą zarządza spółka Impel SA, posiadająca większościowe udziały w pozostałych spółkach. Spółka-matka odpowiada za strategię i koordynację działań pozostałych podmiotów Grupy. Od 2003 r. Impel SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Trzy podstawowe spółki produktowe Grupy Impel realizują usługi:
  • porządkowo-czystościowe – Impel Cleaning,
  • ochrony osób i mienia - Impel Security Polska,
  • cateringu – Impel Catering.

Pozostała działalność:
  • usługi wynajmu, serwisu i prania odzieży roboczej i służbowej oraz bielizny płaskiej – Impel Rental - outsourcing funkcji personalnych – Impel HR Service,
  • usługi medyczne - Medar.

Od 2001 r. Grupa Impel rozwija również usługi zarządzania nieruchomościami. W 2003 r. przejęto spółkę GP Bis, specjalizującą się w usługach kompleksowego zarządzania nieruchomościami, działającą na rynku od 1995 r.

W 2003 r., realizując plany rozwojowe Grupa Impel zakupiła łotewską firmę porządkowo-czystościową Serviks Riga, rozpoczynając tym samym ekspansję na rynki ościenne.

Debiut na GPW14 listopada 2003 r.

 
podstrony