Jesteś w: Strona główna » Giełda » INFOSYS
Kurs bieżący 0,81
RSS

INFOSYS

INFOSYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA [IFS] Kod ISIN: PLINFST00013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,01 0,81 1,01 0,81 -22.12% ↓ 8848 7900 16.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2007-10-31
INFOSYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA prowadzi działalność od 1999 roku. Spółka jest liderem w Polsce w dziedzinie opracowywania i wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania dla firm z sektora poligraficznego i produkcji opakowań.

Firma oferuje dwa rodzaje rozwiązań informatycznych dla przemysłu poligraficznego i produkcji opakowań. Pierwszy to PrintManager.JDF, zintegrowany systemem wspomagający proces zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym od momentu nawiązania kontaktu z klientem, poprzez realizację zamówienia, aż po magazynowanie i logistykę gotowych wyrobów.

Kolejnym narzędziem jest system WebToPrint. Pozwala on zleceniodawcom zakładów poligraficznych na  kooperację w zakresie przygotowania i realizacji zleconej produkcji przy użyciu innowacyjnego portalu internetowego.

Debiut spółki na New Connect miał miejsce 24 października 2007 roku.
podstrony