Jesteś w: Strona główna » Giełda » INNOGENE
Kurs bieżący 3,62
RSS

INNOGENE

INNO-GENE SPÓŁKA AKCYJNA [IGN] Kod ISIN: PLINNGN00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,62 3,62 3,62 3,62 +2.84% ↓ 100 362 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
Profil biznesowy INNO-GENE SPÓŁKA AKCYJNA oparty jest na zarządzaniu grupą kapitałową spółek z sektora life-science, stosujących unikalne, innowacyjne technologie i prowadzących własne nowatorskie prace badawczo-rozwojowe. Celem firmy jest stworzenie portfela specjalistycznych spółek zależnych, prowadzących działalność w zakresie Research&Development, diagnostyki oraz produkcji i dystrybucji wyrobów gotowych.

Ideą funkcjonowania grupy jest założenie komercjalizacji efektów prowadzonych prac, które staną się usługami, produktami, patentami o określonej wartości rynkowej. Zadaniem INNO-GENE S.A. jest zarówno nadzór merytoryczny nad projektami realizowanymi przez podmioty zależne, jak również zapewnienie finansowania ich rozwoju.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 8 lutego 2011 roku.
podstrony