Jesteś w: Strona główna » Giełda » INTELIWIS
Kurs bieżący 1,60
RSS

INTELIWIS

INTELIWISE SPÓŁKA AKCYJNA [ITL] Kod ISIN: PLITLWS00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,60 1,60 1,60 1,60 +0.63% ↓ 635 1 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  INTELIWIS

Wiadomości

  INTELIWIS

Opis spółki

  
INTELIWISE SPÓŁKA AKCYJNA prowadzi wyspecjalizowaną działalność w zakresie tworzenia, rozwoju i integracji oprogramowania optymalizującego procesy biznesowe firm głównie prowadzących biznes w Internecie. Oprogramowanie wykorzystuje awangardowe rozwiązania z obszaru Sztucznej Inteligencji, w szczególności interfejsy oparte o analizę języka naturalnego (NLP).

Produktami firmy są m.in. wirtualni agenci, sprzedawcy czy konsultanci, mogący przybierać formę awatarów. Rozwiązania InteliWISE, wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji oraz zaawansowane multimedia, umożliwiają optymalizację procesów obsługi klienta, a także możliwość przeprowadzania transakcji. Produkty spółki znajdują zastosowanie na stronach internetowych, w telefonach komórkowych, informatach i skierowane są głównie do klienta biznesowego.

Na bazie doświadczeń w segmencie korporacyjnym, spółka InteliWISE stworzyła również serwis internetowy Avatou.com skierowany do klienta indywidualnego, który umożliwia stworzenie własnego awatara („kopia osoby w internecie”). Użytkownik może stworzonego przez siebie awatara wykorzystać następnie na aukcjach internetowych, w blogach, na forach i stronach internetowych.

INTELIWISE SPÓŁKA AKCYJNA zadebiutowała na NewConnect 15 kwietnia 2008 roku.
 
podstrony