Jesteś w: Strona główna » Giełda » INWESTPL
Kurs bieżący 0,13
RSS

INWESTPL

INWESTYCJE.PL SPÓŁKA AKCYJNA [INW] Kod ISIN: PLINSTC00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,12 0,12 0,13 0,13 0.00 % 10000 1207 22.09.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  INWESTPL

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
INWESTYCJE.PL SPÓŁKA AKCYJNA jest niezależną spółką mediową z segmentu nowoczesnych technologii. Tworzy grupę kapitałową, która konsoliduje przedsięwzięcia z rynku mediów internetowych, specjalizując się w działaniach medialno - wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji.

W swojej działalności koncentruje się na prowadzeniu serwisów internetowych o profilu finansowym. Inwestycje.pl S.A. posiada kilkanaście portali o różnej tematyce, które skupiane są na internetowej platformie mediowej Spółki – Grupie Inwestycje.pl.

Kluczowymi portalami wchodzącymi w skład grupy są:
- Inwestycje.pl
- Waluty.com.pl
- Kantory.pl
- Fundusze24.pl

Głównym źródłem przychodów spółki jest sprzedaż powierzchni reklamowej na portalach należących do grupy. Inwestycje.pl poprzez rozwój pasażu finansowego planują zwiększyć udział przychodów z tytułu promocji i reklamy produktów finansowych w Internecie.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 24 listopada 2010 roku.
podstrony