Jesteś w: Strona główna » Giełda » ISIAG
Kurs bieżący 0,00
RSS

ISIAG

INSTYTUT SZKOLEŃ I ANALIZ GOSPODARCZYCH S.A. [ISG] Kod ISIN: PLINSAG00011
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

INSTYTUT SZKOLEŃ I ANALIZ GOSPODARCZYCH S.A. to firma szkoleniowo-badawcza, która prężnie działa na terenie całego kraju od 2006 r. Instytut posiada w całości polski kapitał.

Instytut prowadzi warsztaty szkoleniowe z zakresu: polityki społecznej, oświaty i prawa, szkolenia prowadzone są przez najlepszych w kraju specjalistów, praktyków, trenerów, posiadających wiedzę i umiejętności z proponowanego zakresu tematycznego. Instytut współpracuje z 80 wykładowcami, prawnikami, sędziami, członkami Samorządowych Kolegiów Odwoławczych, pracownikami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, pracownikami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, psychologami, psychiatrami, seksuologami. Szkolenia organizowane przez Instytut prowadzone są przy wykorzystaniu technik multimedialnych, w formie interaktywnych warsztatów, ćwiczeń praktycznych oraz dyskusji moderowanych.

Instytut posiada logistyczną sieć współpracujących 40 ośrodków konferencyjno – szkoleniowych z zapleczem hotelowo – gastronomicznym.

Instytut zapewnia szkolenia i warsztaty w kameralnych grupach, zakładające czynny udział uczestników, jednocześnie umożliwiające wymianę doświadczeń i rozwiązywanie praktycznych problemów. W procesie szkolenia stosowane są sprawdzone metody badawcze, autorskie programy i narzędzia ekspertów. Emitent jest prekursorem i podmiotem dominującym w zakresie działalności szkoleniowej z zakresu polityki społecznej, oświaty i jest największą tego typu firmą szkoleniową w Polsce.

Instytut realizuje szereg modułów szkoleniowych związanych z realizacją polityki społecznej w danym regionie (przy współpracy z Urzędami Marszałkowskimi, lub Regionalnymi Ośrodkami Polityki Społecznej). Szkolenia od samego początku, kierowane są do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, pracowników sektora polityki społecznej, pracowników oświaty i innych. Łącznie warsztaty szkoleniowe adresowane są do kilku tysięcy jednostek instytucjonalnych. Instytut Szkoleń i Analiz SA, oprócz realizacji usług szkoleniowych, prowadzi także działalność naukowo-badawczą, klientom udostępniane są indywidualnie dobierane zestawy skutecznych narzędzi naukowo-badawczych, dostosowanych do celu oraz grupy docelowej.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 1 lipca 2011 roku.

podstrony