Jesteś w: Strona główna » Giełda » JHMDEV
Kurs bieżący 0,00
RSS

JHMDEV

JHM DEVELOPMENT S.A. [JHM] Kod ISIN: PLJHMDL00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Wiadomości o spółce

  JHMDEV

Opis spółki

  

HM DEVELOPMENT S.A. to profesjonalna spółka giełdowa, zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań. Firma powstała w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości.

Nasza firma oparta jest na solidnych fundamentach MIRBUD S.A.

Dewiza JHM to komfort i bezpieczeństwo naszych przyszłych mieszkańców. Firma stawia sobie za nadrzędny cel stworzenie luksusowych i bezpiecznych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, segmentach, apartamentach oraz domach wolnostojących, gdzie łączy się nowoczesność i elegancja formy z naturą. 

Na każdym etapie procesu inwestycyjnego angażujemy do pracy najlepszych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac. Zaczynamy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, a kończymy na użyciu najlepszych materiałów. Nasi współpracownicy to największa wartość firmy. Ich kompetencje, zaangażowanie i wzajemne zaufanie są podstawą naszych sukcesów. 

Gwarantem stabilności spółki jest dywersyfikacja jej działalności. Oprócz inwestycji mieszkaniowych działamy również na rynku nieruchomości komercyjnych. JMH DEVELOPMENT jest większościowym udziałowcem spółki Marywilska 44 – właściciela  największych hal targowych w Warszawie.  Do Grupy Kapitałowej JHM DEVELOPMENT należy także spółka celowa JHM 1, która została powołana do realizacji nowych projektów komercyjnych. 

Debiut na GPW09 sierpnia 2011 r.
 
podstrony