Jesteś w: Strona główna » Giełda » KOMPAP
Kurs bieżący 0,00
RSS

KOMPAP

PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPAP SA [KMP] Kod ISIN: PLKOMPP00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  KOMPAP

Wiadomości o spółce

  KOMPAP

Opis spółki

  
Firma Kompap S.A. to renomowana firma poligraficzna z powodzeniem działająca na polskim rynku od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że zaliczani jesteśmy do elitarnego klubu najlepszych producentów wyrobów papierniczych w kraju. Firma oferuje doskonałe produkty z surowców krajowych oraz importowanych z cenionych firm zagranicznych. Otrzymanie certyfikatu Zapewnienia Systemu Jakości zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2000 potwierdza wysoki standard jakości wykonywanych produktów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompap S.A. z siedzibą w Łodzi 91-341 przy ul. Pojezierskiej 90 jest spółką giełdową wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000064285

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Kompap w Łodzi powstało w 1989 roku, jego założycielami były trzy osoby prawne:
•  Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Usługowe Orpap,
•  Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Ortex,
•  Zakłady Celulozowo - Papiernicze w Kwidzynie.

W późniejszym okresie dwaj założyciele - Orpap i Ortex - odsprzedawały swoje akcje, w wyniku czego liczba akcjonariuszy wzrosła do 22, a po emisji akcji serii E do 23 osób.
W 1996 roku akcje Kompapu zostały dopuszczone do publicznego obrotu. Debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych podkreśla wiarygodność Spółki i jej silną pozycję na rynku. Dodatkowym atutem jest kreatywny zespół młodych ludzi służących profesjonalną radą i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. Spółka dysponuje olbrzymim potencjałem produkcyjnym, unowocześnionym parkiem maszynowym, co zapewnia terminowe i profesjonalne wykonywanie zleceń zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Kompap S.A. stale zwiększa swoje możliwości produkcyjne i handlowe oraz nieustannie podnosi poziom obsługi Klientów. Firma jest przygotowana do zaspokajania rosnących wymagań stawianych przez ówczesny rynek i konkurencję.

Kompap S.A. jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność produkcyjną, handlową i usługową. Przedmiotem działania przedsiębiorstwa jest:

1) działalność wytwórczo-produkcyjna, a w szczególności:
  • produkcja papieru komputerowego (składanka),
  • wytwarzanie wyrobów poligraficznych,
  • produkcja rolek do urządzeń związanych z masowym przetwarzaniem danych (kas, faksów, telefaksów, bankomatów),
  • etykiety samoprzylepne,

2) działalność handlowo-usługowa, a w szczególności:
  • archiwizacja dokumentów,
  • przechowywanie akt,
  • program komputerowy dla archiwów
  • niszczenie dokumentów
  • obrót hurtowy i detaliczny,
  • papier w arkuszach (kserograficzne - białe i kolorowe) do drukarek (atramentowych i laserowych) .

Firma przetwarza papier offsetowy, termiczny, samokopiujący i samoprzylepny. Produkuje druki w formie arkuszy, bloczków, składanki komputerowej i na zwojach. Druki na dowolnym typie papierów i pełnej gamie kolorów.

Zastosowane surowce mają gwarancje najwyższej jakości. Główni dostawcy posiadają wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Papier offsetowy, jaki oferuje, pochodzi od najbardziej uznanego producenta papieru w Polsce - International Paper S.A.

Spółka zajmuje czołową pozycją w Polsce wśród producentów rolek papierniczych. Rolki o różnorodnej długości i szerokości są mocnym punktem przetargowym.

Oferuje w sprzedaży papier kserograficzny w szerokiej gamie kolorów o różnej gramaturze i fakturze powierzchni. Również koperty z gotowym nadrukiem firmowym w różnych formatach oraz materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek.

Debiut na GPW19 listopada 1996 r.

 
podstrony